Overmax prezentuje Solution 7 II i Solution 10 II: GPS, 3G z dual SIM i Bluetooth | Tabletowo.pl

Overmax prezentuje Solution 7 II i Solution 10 II: GPS, 3G z dual SIM i Bluetooth

Dołącz do dyskusji 0

Coraz łatwiej na polskim rynku znaleźć urządzenia z 3G, Bluetooth i GPS będące tańszymi alternatywami dla sprzętu znanych, światowych koncernów. Dziś dołączyły do nich dwa produkty firmy Overmax: Solution 7 II i Solution 10 II. Oba z czterordzeniowymi procesorami i systemem operacyjnym Android 4.2 Jelly Bean. Co więcej, oba pełnią również rolę telefonu – pozwalają wykonywać połączenia telefoniczne i wysyłać wiadomości SMS/MMS. Spójrzmy na bardziej szczegółowe dane na ich temat.

Na pierwszy ogień weźmy mniejszego z modeli, Overmax Solution 7 II. W jego przypadku najbardziej można się przyczepić do dwóch komponentów: ekranu o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz akumulatora o pojemności 3600 mAh. Pozostałe parametry są niezłe. Na jego pokładzie znalazło się miejsce dla czterordzeniowego procesora 1,5GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, aparatu 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, WiFi, 3G z dual SIM i obsługą Aero2. Oferuje także wyjście HDMI, slot kart microSD, port microUSB i Bluetooth.

Jaki jest większy produkt Overmax, Solution 10 II? Zdecydowanie ciekawszy od 7-calowego. Do dyspozycji użytkownika oddany zostaje sprzęt z ekranem IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, akumulatorem 7000 mAh, czterordzeniowym procesorem 1,5GHz oraz 16GB pamięci wewnętrznej. Oprócz tego otrzymujemy aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, WiFi, Bluetooth, GPS, microHDMI, microUSB i microSD.

Obie tabletowe nowości Overmax trafią na półki sklepowe pod koniec października. Ich cena nie została ujawniona.

Solution 7 II i Solution 10 II Solution 7 II i Solution 10 II

ź: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona