Overmax DualDrive z GPS i DVB-T

Overmax DualDrive. 7-calowy tablet z GPS i DVB-T

Overmax DualDrive z GPS i DVB-T

Producenci, dystrybutorzy i importerzy coraz częściej skupiają się na oferowaniu klientom w tabletach nawigacji – dzięki GPS i telewizji cyfrowej – dzięki tunerowi DVB-T. GoClever T76GPSTV (399 złotych) i Kiano Core II GPS DVBT (599 złotych )to jedne z wielu propozycji, które spełniają te kryteria. Do tego grona dołączył produkt Overmax DualDrive.

Najnowszy sprzęt firmy Overmax działa dzięki jednordzeniowej jednostce Telechips 8923 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, wspieranej przez 1GB RAM. Do dyspozycji użytkownika jest 8GB pamięci wewnętrznej, którą można powiększyć dzięki slotowi kart microSD, a treści multimedialne wyświetlane są na 7-calowym ekranie o rozdzielczości – 800 x 480 pikseli.

Overmax DualDrive posiada akumulator o pojemności 3000 mAh, Androida Ice Cream Sandwich, aparat o rozdzielczości 2 Mpix z nagrywaniem wideo w HD (1280 x 720), kamerkę do połączeń wideo, port microUSB, wyjście miniHDMI, WiFi oraz 3.5 mm jack audio. Oferuje również transmiter FM, DVB-T oraz GPS – chip MT3329, kanały: 66 (pozycyjne) / 22 (śledzenie).

Tablet Overmax DualDrive trafi do sprzedaży już niebawem, aczkolwiek konkretna data nie została ujawniona. Cena urządzenia, na chwilę obecną, również jest zagadką.

Overmax DualDrive z GPS i DVB-T

Overmax DualDrive z GPS i DVB-T