Overmax DualDrive Max z GPS, DVB-T i 9,7" (aktualizacja) - Tabletowo.pl
Ważne

Overmax DualDrive Max z GPS, DVB-T i 9,7″ (aktualizacja)

Tabletowo.pl Overmax DualDrive Max z GPS, DVB-T i 9,7" (aktualizacja) Nowości

Nie ma jeszcze połowy stycznia, a Overmax zapowiada wprowadzenie na polski rynek już piątego tabletu w tym roku. Po SteelCore 7, SteelCore 8, SteelCore 10+ i Solution 8, przyszła pora na Overmax DualDrive Max – większego brata Overmax DualDrive. Urządzenie zostało stworzone z myślą o użytkownikach, którzy często podróżują samochodem.

Z tej racji, urządzenie oczywiście oferuje GPS – a jak jest z mapami? W informacji prasowej czytamy:

Posiada najnowszą zainstalowaną aplikację Be on road, która pozwoli na bezpieczną drogę po  całej Polsce. Można dokupić także mapy innych europejskich krajów – klienci Overmax dostaną specjalną zniżkę na ten zakup. Aplikacja Be on road posiada dwie darmowe aktualizacje map rocznie oraz daje też możliwość korzystania z bezpłatnych map OpenStreetMap oraz Local Map Providers.

Overmax DualDrive Max został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 9,7″ i rozdzielczości… 800 x 480 pikseli (miałam nadzieję, że jest to błąd, ale w odpowiedzi na zapytanie dostałam info, że „wszystko jest prawidłowe” po kilkunastu godzinach dostałam info, że jednak miałam rację: 1024 x 768 pikseli), procesor o częstotliwości taktowania 1GHz, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tablet posiada także Bluetooth, tuner DVB-T, GPS, wyjście HDMI, port microUSB, WiFi, aparat, kamerkę, slot kart microSD oraz akumulator o pojemności 5000 mAh 6000 mAh.

Overmax DualDrive Max trafi do sprzedaży jeszcze w styczniu, a jego cena na chwilę obecną nie jest znana.

Aktualizacja (15.01.2013, 07:20):

Overmax podesłał poprawkę do informacji prasowej. Tablet posiada akumulator o pojemności 6000 mAh i ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli.

Tabletowo.pl Overmax DualDrive Max z GPS, DVB-T i 9,7" (aktualizacja) Nowości

ź: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona