Overmax Dual Drive Max II z GPS, DVB-T i Bluetooth, ale z ekranem 1024 x 600 - Tabletowo.pl

Overmax Dual Drive Max II z GPS, DVB-T i Bluetooth, ale z ekranem 1024 x 600

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Overmax Dual Drive Max II z GPS, DVB-T i Bluetooth, ale z ekranem 1024 x 600 Nowości

Tablet dla ucznia, seniora, podróżnika, kierowcy… Firmy wprowadzające na półki sklepowe kolejne tabletowe propozycje głowią się i troją, by znaleźć odpowiednią i sprecyzowaną grupę odbiorców dla swoich najnowszych urządzeń. I tak powstał produkt Overmax Dual Drive Max II z GPS i zainstalowaną aplikacją Be on road z dożywotnią licencją na Polskę i „inne europejskie kraje” (jak informuje Overmax), który ma być przyjacielem wszystkich lubiących (lub muszących) spędzać czas w samochodzie.

Zacznijmy od tego, że Overmax Dual Drive Max II jest urządzeniem z wyświetlaczem (niestety, nie IPS) o przekątnej 10,1” (i pół przedniej szyby poooszłooo… nie lubię jak coś ogranicza mi widoczność) o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Za jego działanie odpowiada dwurdzeniowy procesor Rockchip 3066 o częstotliwości taktowania 1,6GHz z Mali 400 MP. Całośc pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 4.2 Jelly Bean.

Wśród parametrów technicznych modelu znajdziemy przede wszystkim DVB-T, 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, wyjście HDMI, port microUSB, GPS, Bluetooth, WiFi oraz aparat 2 Mpix i kamerkę 0,3 Mpix. Za czas działania urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh.

Oczywiście jako że mamy do czynienia z tabletem, którego nazwa jednoznacznie wskazuje zastosowanie w aucie, nie obeszło się w zestawie bez pożądanych dodatków. Są to ładowarka samochodowa oraz uchwyt na szybę. Dodatkowo otrzymujemy mini antenę teleskopową, przejściówkę MCX oraz pozostałe, standardowe już dodatki.

Sprzedaż Overmax Dual Drive Max II rozpocznie się pod koniec października. Póki co cena modelu nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Overmax Dual Drive Max II z GPS, DVB-T i Bluetooth, ale z ekranem 1024 x 600 Nowości

ź: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona