Overmax Connect. 7", 3G i Bluetooth jest, a co z resztą? - Tabletowo.pl

Overmax Connect. 7″, 3G i Bluetooth jest, a co z resztą?

Tabletowo.pl Overmax Connect. 7", 3G i Bluetooth jest, a co z resztą? Nowości

Jeśli szukacie 7-calowego, ciekawego tabletu z 3G, wiem, że musicie się zmierzyć z nie lada wyzwaniem. I to nie przez mnóstwo dostępnych modeli, w których można przebierać – wprost przeciwnie. Na rynku nie ma interesujących budżetowych urządzeń oferujących możliwość włożenia karty SIM i korzystania z internetu gdziekolwiek jesteśmy, bez konieczności podłączania się do sieci WiFi. Niestety, nie zmienia tej sytuacji również najnowszy tablet Overmax – Connect.

Urządzenie zostało wyposażone w 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, jednordzeniowy procesor Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1,2GHz oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich (na aktualizację do Androida 4.1 raczej bym nie liczyła). Najważniejszymi parametrami technicznymi Overmax Connect są: 3G (ciekawe czy zgodne z Aero – postaram się to ustalić i już wiem: niestety, nie będzie zgodne) i Bluetooth.

Tablet oferuje 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować dzięki slotowi kart microSD, 3.5 mm jack audio, WiFi oraz port miniUSB. Nie posiada GPS.

Overmax Connect trafi do sprzedaży pod koniec listopada, a więc już niedługo. Cena tabletu nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Overmax Connect. 7", 3G i Bluetooth jest, a co z resztą? Nowości

źródło: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona