Overmax BaseTwo - przeciętniak z 3G (aktualizacja: brak 3G) - Tabletowo.pl

Overmax BaseTwo – przeciętniak z 3G (aktualizacja: brak 3G)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Overmax BaseTwo - przeciętniak z 3G (aktualizacja: brak 3G) Nowości

Odbiorcy tabletów dzielą się na dwie grupy: wymagających i niewymagających. Każda z nich z kolei zalicza do siebie kolejne podgrupy osób chcących wydać mniejszą lub większą kwotę. Dla najmniej oczekujących od tabletów klientów, którzy nie mają zbyt dużej kwoty do wydania, Overmax przygotował propozycję. Jest nią najnowszy tablet w portfolio firmy: Overmax BaseTwo z 3G.

Jedynym, co może przyciągnąć potencjalnych klientów do tego modelu, niewątpliwie będzie cena – pod warunkiem, że faktycznie będzie ustalona na tak niskim poziomie, jak wskazują na to jego parametry techniczne. Stwierdzicie pewnie zaraz, że jestem zbyt surowa – że nie każdego stać na wybajerzony sprzęt, że nie każdemu potrzeba bardziej wypasionego tabletu… Może i tak, ale wybaczcie – w dzisiejszych czasach nie będę nikomu polecać urządzenia z 512MB RAM i ekranem 7″ o rozdzielczości 800 x 480 pikseli (choć to, ostatecznie, można jeszcze przeboleć).

Overmax BaseTwo pracuje pod kontrolą Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich, a za jego pracę odpowiada jednordzeniowy procesor Cortex o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Oferuje 8GB pamięci wewnętrznej, slot kart microSD, kamerkę, WiFi, port microUSB oraz akumulator o pojemności 2200 mAh. Na jego korzyść przemawia obecność 3G, ale w połączeniu z pozostałymi parametrami, jest to po prostu kolejny bardzo przeciętny tablet dostępny na rynku.

Cena Overmax BaseTwo nie została ujawniona.

Aktualizacja:

Jak się okazało, tablet Overmax BaseTwo nie posiada jednak 3G.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona