Overmax Action dla miłośników gier? - Tabletowo.pl

Overmax Action dla miłośników gier?

Tabletowo.pl Overmax Action dla miłośników gier? Nowości

W ostatnich dniach informowaliśmy Was o dwóch tabletach internetowych spod skrzydeł marki OvermaxConnect oraz Stream, które w najbliższym czasie zadebiutują w sprzedaży w naszym kraju. Tym razem dowiadujemy się o zbliżającej się premierze urządzenia o nazwie Action, będącego połączeniom tabletu i przenośnej konsoli do gier. Czego w takim razie możemy się po nim spodziewać?

Overmax Action, który określony został przez producenta, jako „prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier” będzie mógł się pochwalić się dotykowym wyświetlaczem pojemnościowym o przekątnej 7 cali o nieznanej rozdzielczości oraz procesorem opartym o architekturę Cortex A8 o częstotliwości taktowania zegara na poziomie 1,2 GHz. Pamięć wbudowana w tym przypadku wynosi 8 GB, jednak możliwe będzie jej rozszerzenie za pośrednictwem slotu kart microSD.

Tabletowo.pl Overmax Action dla miłośników gier? Nowości

Konsola została także wyposażona w moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n, dwa aparaty, port miniUSB, wyjście miniHDMI oraz gniazdo słuchawkowe mini-jack 3.5mm. Bezpośrednio po wyjęciu jej z pudełka zaoferuje 50 gier sportowych i klasycznych, które „zapewnią wszystkim super zabawę” oraz emulatory, dzięki którym możliwe będzie uruchomienie gier między innymi z PSX, N64, SNES, GBA. Konsolą posiadająca specjalny system mapowania wirtualnych przycisków na fizyczne, zarządza Android 4.0 Ice Cream Sandwich z dostępem do sklepu z aplikacjami Google Play. Overmax Action trafi na półki sklepowe na początku grudnia, jednak cena detaliczna urządzenia nie została jeszcze ujawniona.

źródło: informacja prasowa Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona