Drobna elektronika i artykuły przemysłowe w pierwszym outlecie Biedronki. Sklep w Poznaniu już otwarty

W czwartek 12 lipca Biedronka otworzyła w Poznaniu outlet artykułów przemysłowych odzieży i elektroniki. Jest to pierwszy tego typu sklep w Polsce pod szyldem tej sieci dyskontów. Szanse na to, że zaopatrzymy się tam w pomniejsze akcesoria i tańsze gadżety, są spore.

Akcje specjalne i promocje w Biedronce zwykle kończyły się na trzy sposoby: albo artykuły przemysłowe i elektronika były wyprzedawane do zera, albo pozostałe sztuki wrzucano do jednego kosza „z wszystkim”, albo (jeśli produktów było sporo), stawiano w pobliżu marketu specjalny namiot, w którym prowadzono wyprzedaż. Rozwinięciem tego ostatniego pomysłu jest wykorzystanie do tego budynku, i właśnie takie miejsce zostało otworzone dzisiaj (tj. 12 lipca 2018 roku) w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r. 390.

Reklama

Biedronka obiecuje, że ceny niższe nawet o 80%, które można dziś zobaczyć w outlecie, będą normą. Przeceny będą dotyczyć przede wszystkim artykułów przemysłowych (chemii gospodarczej, ubrań czy akcesoriów kuchennych), ale nie zabraknie także okazji związanych z elektroniką.

Na przykład dzisiaj można zaopatrzyć się w kilka przydatnych sprzętów – akurat nie będących smartfonami czy dużym RTV, ale mogących się przydać. Obniżono na przykład ceny kompletu klawiatury i myszki Hykker, stolika pod laptopa czy pomniejszych akcesoriów do komputerów i smartfonów (w tym kable, przejściówki, głośniczki czy tripody).

Na razie Biedronka nie planuje otwarcia sklepów typu outlet w innych miastach, więc jest to informacja praktyczna przede wszystkim dla mieszkańców Poznania. Mamy nadzieję, że w przyszłych tygodniach uda Wam się upolować coś przydatnego, w niższej cenie niż podczas regularnych zakupów w „normalnych” Biedronkach.

 

źródło: Biedronka przez mobimaniak