Na początku czerwca OUKITEL wprowadzi na rynek nowy smartfon z baterią 10000 mAh - Tabletowo.pl

Na początku czerwca OUKITEL wprowadzi na rynek nowy smartfon z baterią 10000 mAh

Dołącz do dyskusji 0

Na niektórych technologicznych wystawach w tym roku można było natknąć się na OUKITELA K10000 Pro. Ten smartfon, określany był dumnie przez producenta „Królem” z uwagi na dobrą wydajność, ale przede wszystkim baterię o wielkiej pojemności.

Oficjalnie smartfon jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży, ale sporo można o nim powiedzieć.

Sama nazwa urządzenia wskazuje, że mamy do czynienia ze sporym ogniwem baterii – aż 10000 mAh. Normalnie ładowanie takiego akumulatora trwałoby wieki. Na szczęście OUKITEL wyposażył smartfon w szybką ładowarkę 12V/2A. Choć na razie nie można tego sprawdzić w jakimś teście, trzeba się spodziewać, że pełne naładowanie baterii od zera, zajmie jakieś 3 godziny.

Następca modelu K10000 doczekał się kilku usprawnień względem poprzedniego modelu. I tak, kiedy K10000 miał 5,5-calowy wyświetlacz HD, to K10000 Pro przy zachowaniu takiej samej przekątnej ekranu zyskał na rozdzielczości i pracuje w Full HD. Chroni go też warstwa szkła Gorilla Glass.

Procesorem, który będzie zapewniał zadowalające działanie nowemu OUKITELOWI, będzie układ MediaTeka MT6750T, taktowany zegarem 1,5 GHz. Do tego postarano się o uaktualnienie innych podzespołów – zamiast 2 GB RAM jest 3 GB, a zamiast 16 GB pamięci wewnętrznej mamy 32 GB. Widać więc progres względem poprzedniego modelu.

OUKITEL K10000 Pro waży 292,5 g, więc jest naprawdę ciężki, choć i tak waży nieco mniej w porównaniu ze swoim poprzednikiem (o 27,5 g). Więcej informacji można znaleźć na stronie oukitel.com. Premiera smartfonu zaplanowana jest na czerwiec.

wpis powstał przy współpracy z OUKITEL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona