Smartfon odporny na zamrożenie i gotującą się wodę? Na przykład Oukitel WP5000 | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Smartfon odporny na zamrożenie i gotującą się wodę? Na przykład Oukitel WP5000

Dołącz do dyskusji 0

Oglądanie, jak smartfony są wrzucane w różne płyny, spadają z wysokości lub są traktowane młotkiem, może wzbudzać jakąś trudną do wytłumaczenia satysfakcję. Czasem pomaga jednak wybrać urządzenie, które będzie rzeczywiście odporne na tego typu próby. Spójrzmy, jak radzi sobie z nimi Oukitel WP5000.

WP5000 jest drugim tak odpornym modelem Oukitela. Pierwszym był K10000 MAX, a prezentowany poniżej smartfon stara się iść jego śladami.

Jak widać, Oukitel WP5000 potrafi przetrwać nawet w ekstremalnych warunkach – pobyt w zamarzniętej bryle lodu przez 15 godzin, zanurzenie we wrzątku na 5 minut czy kąpiel błotna nie robią na nim wrażenia. Jest to możliwe dzięki wojskowemu standardowi ochrony IP68.

Oprócz wzorowej odporności, smartfon dysponuje 5,7-calowym wyświetlaczem o proporcjach 18:9, ośmiordzeniowym procesorem MediaTek Helio P25 i 6 GB RAM. Urządzenie zasilać będzie bateria o pojemności 5000 mAh, co powinno wystarczyć na 2-3 dni użytkowania.

Oukitel planuje wprowadzić WP5000 na rynek jeszcze w marcu. Aktualnie, zgadzając się na subskrypcję wiadomości od Oukitela, można dostać kod uprawniający do uzyskania rabatu podczas przedsprzedaży, a nawet wygrać jeden egzemplarz smartfonu dla siebie. Oukitel wybierze 2 szczęśliwców, którzy dostaną go za darmo. Na listę mailingową zapiszemy się na tej stronie.

Wpis powstał przy współpracy z Oukitel

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona