Oukitel U22 – czy cztery aparaty to czasem nie za dużo? | Tabletowo.pl

Oukitel U22 – czy cztery aparaty to czasem nie za dużo?

Dołącz do dyskusji 0

W tym tygodniu OUKITEL ogłosił premierę pierwszego smartfona firmy z podwójnymi aparatami umieszczonymi zarówno z tyłu, jak i z przodu urządzenia. Producent ewidentnie skupił się na możliwościach fotograficznych, bo smartfon nie ma nawet LTE. Za to będziemy mogli zrobić sobie świetne selfie.

Poniżej możecie zobaczyć film, na którym zaprezentowano OUKITELA U22. To smartfon z ekranem 5,5 cala, przykrytym szkłem 2,5D. Zagęszczenie pikseli nie będzie powalające (267 ppi), gdyż przy tej przekątnej ekranu wyświetlacz pracuje tylko w rozdzielczości HD (720×1280 pikseli). Do tego urządzenie wyposażono w 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej (rozszerzanej przy pomocy karty microSD, do… 32 GB).

Poprzednie informacje o tym modelu wspominały o baterii o pojemności 2500 mAh. Producent postanowił jednak zastosować ogniwo 2700 mAh. Więcej, znaczy lepiej.

Na filmie możemy zobaczyć kilka usprawnień w dziedzinie oprogramowania – OUKITEL postarał się dodać kilka przydatnych funkcji nieobecnych w „czystym” Androidzie, co powinno dodatnio wpłynąć na komfort użytkowania sprzętu.

Podobnie jest z czytnikiem linii papilarnych – jego funkcjonalność nie ogranicza się tylko do odblokowywania ekranu. Potrafi też zmieniać utwory w odtwarzaczu muzycznym czy pełnić rolę spustu migawki. A skoro jesteśmy przy aparacie – OUKITEL wciąż pracuje nad tym, by U22 był smartfonem prawdziwie fotograficznym. Z tego powodu oprogramowanie aparatu jest wciąż optymalizowane. Efekty tych działań zobaczymy zapewne za jakiś czas w innym materiale filmowym.

U22 będzie można już wkrótce zamawiać na stronie internetowej OUKITELA. W najbliższy wtorek ruszy przedsprzedaż i potrwa tydzień. Wybrane sklepy internetowe będą oferować U22 w specjalnej, niższej cenie premierowej. Firma na pewno ogłosi ich listę już niebawem.

wpis powstał przy współpracy z OUKITEL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona