Rękawica rzucona Oukitelowi K6000 Plus: 5 minut ładowania, 2 godziny rozmów | Tabletowo.pl

Rękawica rzucona Oukitelowi K6000 Plus: 5 minut ładowania, 2 godziny rozmów

Dołącz do dyskusji 0

Producenci zwykli konkurować ze sobą na różnych płaszczyznach: największego ekranu, największej gęstości pikseli wyświetlacza czy zastosowaniem innych podzespołów. OUKITEL postanowił wywrzeć wrażenie na potencjalnych kupujących ich smartfony pojemnością baterii oraz jej możliwościami, jak na przykład w modelu K6000 Plus.

OUKITEL K6000 Plus zaprezentowano w zeszłym miesiącu. Producent chwali się, że zapewnia od bardzo długi czas pracy, a jednocześnie baterię smartfona można szybko ładować. Zaprezentowano to na poniższym filmie.

K6000 Plus pozostało tylko 1% baterii, po czym podłączono go na 5 minut do szybkiej ładowarki 12V/2A. Przez ten czas wskaźnik naładowania był w stanie skoczyć do 6%. Następnie ładowarka została odłączona, a tester przeprowadził ponad dwugodzinną rozmowę przy wyłączonym ekranie, aż ikona baterii znów wskazała 1%.

OUKITEL K6000 Plus wyposażony jest w słusznej wielkości baterię SCUD o pojemności 6080 mAh. Wychodzi na to, że można szybko uzupełnić jej braki dzięki dołączonej do zestawu ładowarce. Pełne ładowanie zajmuje tylko 1h 40 min.

Długim przebiegom na jednym ładowaniu powinno pomóc zastosowanie energooszczędnego MediaTeka MT6750T i niewymagającego panelu Full HD 5,5 cala. Do spółki z nimi działa 4 GB RAM, zaś na system i pliki użytkownika udostępniono 64 GB pamięci wewnętrznej. Zdjęcia można pstrykać aparatem o rozdzielczości 16 Mpix, a fotki selfie będą miały 8 Mpix. Całość działa na Androidzie 7.0 Nougat.

Smartfon będzie dostępny na Aliexpress w szybkiej wyprzedaży za 169.99$. To konkurencyjna cena, biorąc pod uwagę bliźniacze propozycje innych producentów. Sklep w ramach podziękowania za zamówienie, dorzuci do niego worek prezentów wartych 50$. Szybka wyprzedaż rusza 1 maja.

artykuł powstał przy współpracy z OUKITEL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona