Oukitel K6000 będzie wyposażony w akumulator o pojemności aż 6000mAh | Tabletowo.pl

Oukitel K6000 będzie wyposażony w akumulator o pojemności aż 6000mAh

Dołącz do dyskusji 0

Większość producentów prezentując swoje nowe urządzenia skupia się na coraz to nowszych podzespołach, lepszych aparatach, szybszych procesorach… Mało który pamięta o dodawaniu do całości dobrego akumulatora. Oukitel jednak proponuje nam nieco inne smartfony, które wyróżniają się przede wszystkim bardzo dobrą baterią, która jest w stanie wytrzymać kilka dni bez ponownego ładowania.

Na początku miesiąca Oukitel zaprezentował model K4000, który pozwalał nam na nawet 5 dni normalnego korzystania z urządzenia. Teraz pojawiają się informacje o kolejnym urządzeniu tego producenta, który będzie nazwany K6000. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego modelu sama nazwa sugeruje pojemność akumulatora – w tym przypadku będzie to aż 6000 mAh.

Tak pojemny akumulator ma wystarczyć na aż 10 dni przeciętnego używania lub nawet 40 dni w trybie czuwania. Dodatkowo telefon będzie mógł być ładowany nieco szybciej, przez co 5-minutowe podłączenie do ładowarki pozwoli na nawet 2 godziny ciągłych rozmów.

Niestety na chwilę obecną specyfikacja K6000 nie jest znana. Spekuluje się za to, że smartfon będzie kosztował około 160 dolarów, czyli stosunkowo niedużo. Jeśli tylko podzespoły będą w miarę przyzwoite, a bateria faktycznie tak dobra, jak podaje producent, to nowe urządzenie od Oukitel może znaleźć wielu nabywców.

Źródło: gizchina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona