Oukitel szykuje nowy smartfon – będzie to model K5, z ekranem o proporcjach 18:9

Akcja partnerska

Model K5 może okazać się jednym z najlepiej sprzedających się smartfonów Oukitela. Oto, dlaczego.

Duże ekrany nie robią już na nas wrażenia – niemal każdy nowy smartfon wyposażony jest w wyświetlacz, który prawie w całości wypełnia przedni panel urządzenia. Teraz częściej zwracamy uwagę na dopracowanie poszczególnych elementów i czas pracy na baterii. Co pod tym względem może zaproponować Oukitel K5?

Reklama

Smartfon wyposażony jest w 5,7-calowy ekran o proporcjach 18:9, ze szkłem 2,5D. Wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 1440 x 720 pikseli (HD+). Obudowa, dzięki zaokrąglonemu tylnemu panelowi, powinna dobrze leżeć w dłoni. Ceramiczne elementy nadają lekkiego posmaku urządzenia premium.

W środku pracuje procesor MediaTek MT6737T, a wspiera go 2 GB pamięci RAM. Na dane przeznaczono 16 GB, przy czym trzeba pamiętać, że do dyspozycji użytkownika będzie go nieco mniej. Ważnym elementem urządzenia będzie bateria o pojemności 4000 mAh, która powinna pozwolić na 1-2 dni przeciętnego użytkowania.

Według Oukitela, K5 wejdzie na rynek jeszcze przed końcem listopada lub na początku grudnia. Na pewno jeszcze o nim przeczytacie. W tym celu można też śledzić oficjalną stronę producenta, do której link znajduje się >tutaj<.

 

Wpis powstał we współpracy z Oukitel