Oukitel K3 – jak sobie radzą cztery aparaty w różnych sceneriach? | Tabletowo.pl

Oukitel K3 – jak sobie radzą cztery aparaty w różnych sceneriach?

Dołącz do dyskusji 0

Oukitel pozycjonuje swój model K3 wśród smartfonów dla ludzi biznesu. Doceniają oni nie tylko klasyczny design, ale również wydajność, długi czas działania na baterii czy też dobry aparat. Czyli w sumie szukają tego, co wszyscy, więc po części czyni to z nas wszystkich ludzi biznesu.

Kluczowym narzędziem pracy każdego biznesmena oraz girl boss jest podobno aparat w smartfonie, który pozwala na szybkie uchwycenie slajdu rzuconego na ścianę kiepskiej jakości projektorem. Kamera zainstalowana w Oukitelu K3 ma radzić sobie nawet z warunkami słabego oświetlenia i odległymi sceneriami, co jest najwyraźniej charakterystyczne dla okoliczności firmowych prezentacji.

Wspomniany smartfon ma podwójny aparat główny – współpracują tam ze sobą dwie kamery, z czego jedna o matrycy 16 Mpix. Pomaga jej druga, 2-megapikselowa. Taki sam zestaw soczewek znajduje się na froncie urządzenia. Aparaty dostarczone przez Samsunga (S5K2L8 IC) dysponują przysłoną f/2.2 oraz doposażono je w zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu, tak by zdjęcia wyglądały jak najlepiej. Oukitel cały czas pracuje nad udoskonalaniem oprogramowania.

Oukitel K3 ma pojawić się w przedsprzedaży na początku września, w autoryzowanym przez Oukitela sklepie na banggoodZapewne współpraca ta zaowocuje jakąś promocją na dobry początek, tak by każdy był zadowolony z ceny nowego biznesowego Oukitela.

Artykuł powstał przy współpracy z Oukitel

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona