Zagadka: ile smartfonów OUKITEL K10000 Pro potrzeba, żeby naładować dwa iPhone’y 7 Plus? | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Zagadka: ile smartfonów OUKITEL K10000 Pro potrzeba, żeby naładować dwa iPhone’y 7 Plus?

Dołącz do dyskusji 0

OUKITEL postanowił zabawić się z fanami marki, prosząc ich o odpowiedź na pytania dotyczące jednego ze smartfonów firmy – K1000 Pro. Wybrani chętni mogli otrzymać w ten sposób upominki od producenta, a cała reszta może zapoznać się z odpowiedziami na pytania w formie wideo. Co jest przedmiotem zabawy?

Ile czasu zajmuje pełne naładowanie baterii smarttfonu OUKITEL K10000 Pro?

Standardową ładowarką dołączaną do zestawu ze smartfonem jest 2-amperowy zasilacz o napięciu 12V. Testerzy OUKITEL osiągnęli czas ładowania równy 2h 20 min. To niezły wynik, biorąc pod uwagę, że po takim zabiegu można korzystać ze smartfona nawet przez kilka dni. Zmieniając nieco warunki badania przez włączenie WiFi i włożenie do slotu karty SIM (czyli po zapewnieniu typowo domowych warunków ładowania), po godzinie i 20 minutach bateria wskazuje 55% naładowania. 100% osiągane jest po 2h 30 minutach.

Ile iPhone’ów może naładować OUKITEL K10000 Pro?

Teoretycznie można by to obliczyć w prosty sposób, porównując pojemność baterii OUKITELA i iPhone’a, ale trzeba pamiętać, że K10000 Pro również zużywa energię podczas ładowania innych urządzeń, więc sprawę trzeba było rozstrzygnąć doświadczalnie.

I tak, pełne naładowanie nowego iPhone’a 7 Plus (z akumulatorem 2910 mAh) wyssało z K10000 Pro 52% baterii. Kolejny iPhone 7 Plus został naładowany do 93%, po czym OUKITEL „padł”. Żeby w pełni naładować smartfon Apple, potrzeba aż 4 godzin. Niby dużo, ale będąc gdzieś w terenie, można ratować się K10000 Pro jako powerbankiem.

Zabawa OUKITELA jeszcze się nie skończyła. Kolejne pytania pojawiają się na specjalnej stronie, a możliwość wygrania gadżetów od producenta wciąż jest możliwa. Otrzymają je ci, którzy wytypują odpowiedzi najbliższe wynikom testów.

Firma pyta teraz o to, jak długo można oglądać filmy na modelu K10000 Pro ze średnim podświetleniem i dźwiękiem ustawionym na 50% oraz ile procent baterii zostanie po 1-godzinnej sesji w grze. Zapewne za niedługo poznamy wyniki również tych testów. Typujecie?

wpis powstał przy współpracy z OUKITEL

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona