Oukitel K10000 Max (fot. Oukitel)

Z Oukitel K10000 Max nie będziesz się martwił, że zostaniesz odcięty od świata, bo zaraz padnie Ci bateria

Artykuł sponsorowany

Większość osób wpada w panikę, kiedy tylko zorientuje się, że wskaźnik naładowania baterii wskazuje wartość jednocyfrową, a nie mają akurat możliwości podładowania akumulatora nawet przez kilka minut. Dla właścicieli Oukitel K10000 Max nie będzie to jednak żaden problem.

Każdy na pewno zna to z własnego doświadczenia: spoglądacie na smartfon, a tam bateria wskazuje zaledwie kilka procent naładowania. Rozglądacie się więc nerwowo wokół siebie i wtedy orientujecie się, że nie macie gdzie chociaż przez chwilę podładować zdychającego akumulatora. Cóż, trzeba więc zacisnąć zęby i pogodzić się z wizją całkowitego odcięcia od świata przez jakiś czas.

Wkrótce jednak na rynku pojawi się smartfon, którego właścicielom takie historie będą zupełnie obce. Jak bowiem poinformował producent (i co udowodnił na widocznym poniżej filmie), nawet w sytuacji, gdy wartość naładowania akumulatora spadnie do zaledwie 5%, Oukitelowi K10000 Max taki zapas energii wystarczy do przeprowadzenia aż dwóch godzin rozmów (w trybie 3G). Dzięki temu użytkownicy nie będą musieli się martwić, że nagle zostaną odcięci od świata. A jak wiadomo, najczęściej zdarza się to w najmniej odpowiedniej sytuacji. Smartfon oszczędzi więc swoim właścicielom wielu nerwów.

Warto przy okazji dodać, że do Oukitela K10000 Max dołączana jest w zestawie szybka ładowarka 9V 2A. Jeżeli więc kiedyś zdarzy się taka sytuacja, że bateria padnie, to wystarczy kilka-kilkanaście minut przy gniazdku, aby zapewnić smartfonowi zapas energii na najbliższych kilka godzin do momentu, aż użytkownik wróci do domu i będzie mógł podpiąć sprzęt na dłużej.

Przedsprzedaż Oukitel K10000 Max rozpocznie się na początku września. Smartfon pojawił się już w sklepach >oficjalnych partnerów Oukitel< (zajrzyjcie, aby zobaczyć jego cenę). Producent zapowiedział, że przygotuje specjalną ofertę przedsprzedażową, dzięki której urządzenie będzie można kupić taniej lub nawet za połowę ceny. Oczywiście nie omieszkamy Was o tym poinformować!

Zobacz też:

https://www.tabletowo.pl/2017/07/25/oukitel-k10000-max-specyfikacja/

Artykuł powstał przy współpracy z Oukitel