Ghost Recon Breakpoint

Otwarta beta Ghost Recon Breakpoint już za tydzień

Jeżeli uwielbiacie produkcje Ubisoftu, albo całą serię Tom Clancy’s, to mam dla Was bardzo atrakcyjną wiadomość. Jeszcze przed premierą Ghost Recon Breakpoint, każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić te grę w domu za sprawą otwartej bety. Testy potrwają tylko 3 dni, rozpoczną się 26 września, ale obejmą trzy platformy – PlayStation 4, Xboxa One oraz PC. To jednak nie koniec niespodzianek, bo firma przygotowała dla nabywców mały bonus.

Każdy, kto zdecyduje się kupić Breakpoint podczas trwania beta testów, otrzyma nóż karambitu Vanitas. Oferta obowiązuje do 29 września, u wybranych partnerów, w tym w Media Expert, dlatego musicie się pospieszyć.

Na początku tego miesiąca odbyły się już zamknięte testy tej produkcji, ale Ubisoft planuje wdrożyć nieco zmian do wersji dostępnej publicznie. Do graczy trafią trzy dodatkowe misje z głównego wątku fabularnego oraz dwa nowe regiony (które w połączeniu z czterema wcześniej udostępnionymi dadzą sześć lokalizacji). Klienta bety pobierzemy już 24 września.

Pogardzicie takim nożem?

Nie zabraknie też rozbudowanego trybu PvP – Ghost War, który rozegramy na czterech różnych mapach. Oczywiście Ubisoft wysłuchał szczegółowych uwag od swoich fanów po zamkniętych beta testach i do czasu premiery otwartej bety wprowadzi liczne poprawki i usprawnienia. Ghost Recon Breakpoint wykorzysta też wszystkie możliwości mocniejszych konsol obecnej generacji i wyciśnie ostatnie soki z komputerów stacjonarnych. To jedna z tych produkcji, która pozwoli na testowanie peryferiów ze znakomitym rezultatem.

Przypomnę także, że premiera przewidziana została na 4 października, a tytuł kupimy w edycji zwykłej i kolekcjonerskiej, z czego w tej drugiej znajdziemy m.in.: 24 cm figurkę jednego z bohaterów, obszerną mapę, steelbook czy soundtrack. Wszystko to wyceniono na absurdalnie wysokie 820 zł, ale być może znajdą się tutaj fani, którzy nie będą żałowali takiej gotówki. Ghost Recon Breakpoint to w końcu gra na długie miesiące, oferująca regularną, nową zawartość, ogromny świat i mnóstwo zabawy, która nie powinna nam się zbyt szybko znudzić. Więcej informacji o tej produkcji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej. Poniżej zamieszczam także okolicznościowy zwiastun.

Ubisoft ma wobec tej produkcji wielkie plany – co cztery miesiące zamierza udostępniać duży patch z nowymi elementami fabularnymi, wydarzeniami specjalnymi, nową bronią, sprzętem czy wyposażeniem. Co 120 dni trafią do gry także nowe, wymagające tryby oraz misje, a także po raz pierwszy w historii serii – rajdy z bossami na końcu, które powinny być dużym wyzwaniem dla każdego, nawet wprawnego gracza. Szykuje się zatem smakowity kąsek multiplayerowy i skoro mamy możliwość bezpłatnego sprawdzenia, jak to wygląda, to dlaczego nie skorzystać? Do zobaczenia na serwerach 26 września!

Źródło: prasowe