Motorola logo

Pierwsze w Europie Strefy Motorola zostaną otwarte w Polsce! Z tej okazji szykują się promocje na akcesoria

Kto by się tego spodziewał? Strefy Motorola powstawały dotąd tylko w Brazylii i Indiach. Firma postanowiła jednak, że otworzy swój salon – a nawet dwa – w Europie. I oba będą znajdować się w Polsce. W dni otwarcia, na klientów będą czekać atrakcyjne oferty na akcesoria.

Strefa Motorola to salon, w którym będzie można zapoznać się z najnowszymi smartfonami oraz akcesoriami marki, a także dokonać ich zakupu.

Reklama

Kuba Pancewicz, General Manager Poland &SEE w Motorola Mobility powiedział:

„Strefa Motorola to miejsce, w którym można skorzystać z porad fachowego personelu, wybrać i kupić idealnie pasujący do swoich potrzeb smartfon Motorola. Dodatkowo ofertę Stref wzbogacamy o akcesoria sygnowane logo Motorola. Jesteśmy pierwszym krajem w Europie, w którym otwieramy Strefy Motorola. To dowód na to, że Polacy zaufali naszej firmie i coraz częściej wybierają smartfony Motorola.”

Pierwszy z salonów zostanie otwarty już jutro, 12 kwietnia, w Galerii Krakowskiej. Druga Strefa Motoroli zacznie działać od 15 kwietnia (najbliższy poniedziałek) w Silesia City Center Katowice. Podczas dni otwarcia, będzie można skorzystać z niższych cen na wybrane akcesoria marki:

  • Słuchawki Motorola Pulse Escape – 99 zł (obniżka z 159 zł)
  • Słuchawki Motorola Pulse Max – 49 zł (obniżka z 99 zł)
  • Motorola MBP 67 Connect – Niania elektroniczna – 199 zł (obniżka z 399 zł)
  • Głośnik Motorola Boost 210 – 69 zł/79 zł (obniżka z 99 zł)
  • Do każdego zakupionego smartfona słuchawki Motorola gratis

Oprócz tego odbędą się także konkursy, w których będzie można wygrać smartfon Motorola Moto G7 Plus.

Kto się wybiera?

źródło: informacja prasowa