Oto specyfikacja i kolejne zdjęcia tabletu Nvidia Tegra Tab | Tabletowo.pl

Oto specyfikacja i kolejne zdjęcia tabletu Nvidia Tegra Tab

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie tablet Nvidia Tegra Tab? To chyba jeden z nielicznych flagowców, o których rzeczywiście łatwo zapomnieć. Tym bardziej, że nie dość, że jeszcze nie miał oficjalnej premiery, to jeszcze nie ma gwarancji, że kiedykolwiek pojawi się na rynku innym niż azjatycki. Pewnym potwierdzeniem tego ostatniego jest pojawienie się urządzenia w dokumentacji tajwańskiego odpowiednika amerykańskiej komisji FCC zajmującej się certyfikowaniem sprzętu elektronicznego wyposażonego w moduły bezprzewodowe. Kilka niewyraźnych zdjęć tabletu (w papierach oznaczonego jako P1640) zostało uzupełnione przez nieoficjalną, lecz prawdopodobną specyfikację.

Wiem, że Nvidia Tegra Tab będzie mógł pochwalić się 7-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym o zaskakująco niskiej rozdzielczości 1280 x 768 pikseli, czterordzeniowym procesorem Nvidia Tegra 4 taktowanym zegarem 1,8 GHz, 1GB lub 2GB pamięci operacyjnej RAM, modułem Wi-Fi 802.11 b/g/n i Bluetooth oraz aparatem fotograficznym 5 Mpix. Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.2.2 Jelly Bean. Są podstawy, by sądzić, że oprogramowanie będzie obciążone nakładką graficzną skupiającą się na łatwym dostępie do zainstalowanych i nowych gier, na wzór interfejsu konsoli Nvidia Shield.

Pojawiły się głosy mówiące, że Nvidia Tegra Tab zostanie zaprezentowany podczas targów IFA w Berlinie, które rozpoczną się szóstego września. Jeśli to prawda, jest szansa na europejski debiut tabletu. Co o nim sądzicie?

via SlashGear

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona