Oto nowy smartfon dla Jamesa Bonda. Ale tym razem nie od Sony 17

Oto nowy smartfon dla Jamesa Bonda. Ale tym razem nie od Sony

Ostatnim smartfonem Jamesa Bonda była Sony Xperia Z5 Compact. Ulefone postanowiło jednak stworzyć nowe urządzenie dla Agenta Jej Królewskiej Mości. Tylko czy model U007 spełni jego wszystkie wymagania? Szczerze mówiąc, to wątpliwe, że 007 w ogóle na niego spojrzy.

W rzeczywistości Ulefone na pewno nie współpracowało z Jamesem Bondem i po prostu „użyczyło” sobie znak towarowy i wizerunek Daniela Craiga, który wcielił się w rolę agenta w czterech ostatnich filmach. Gdyby było inaczej, na pewno pojawiłaby się o tym wzmianka w przesłanej właśnie informacji prasowej. A takowej brak.

Co do samego smartfona, Ulefone U007 kosztuje 59,99 dolarów, więc już od razu wiemy, z jakim urządzeniem mamy do czynienia. Mówiąc wprost, cudów nie ma. 5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580A 1,3 GHz z Mali 400, 1 GB RAM i 8 GB pamięci wewnętrznej są standardem w tej półce. Na plus można zaliczyć fakt, że jest tu niehybrydowy Dual SIM, czyli można zainstalować kartę microSD (maksymalna pojemność: 32 GB) bez konieczności rezygnacji z używania drugiej karty SIM.

Ulefone U007 ma jeszcze aparat główny 8 Mpix (interpolacja do 13 Mpix) z f/2.0 i pojedynczą diodą doświetlającą LED, kamerkę 2 Mpix na przodzie (interpolacja do 5 Mpix), Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, radio FM oraz akumulator o pojemności 2300 mAh. Pracą całości zarządza system operacyjny Android 6.0 Marshmallow (przyjrzyjcie się ostatniej grafice – czy czegoś Wam ona nie przypomina?).

Źródło: informacja prasowa