Promocja: miesiąc Origin Access Basic za 3,99 zł – w jakie gry warto zagrać?

Origin Access to abonament, pozwalający uzyskać na platformie Origin dostęp do wielu gier ze studia Electronic Arts (i nie tylko EA). Właśnie trwa promocja, dzięki której można wypróbować tę usługę w wersji Basic za 3,99 zł za pierwszy miesiąc, podczas gdy standardowa opłata wynosi 14,99 zł. Przy okazji w ramach tego abonamentu można także przetestować takie tytuły, jak Battlefield V czy najnowsze Anthem.

Miesiąc to całkiem sporo czasu, żeby nie tylko sprawdzić usługę, ale i kilka gier multiplayer przed ich zakupem. Ten okres wystarczy, żeby legalnie przejść kilka tytułów. Na które z nich warto zwrócić uwagę? Wybrałem kilka moim zdaniem najciekawszych.

Reklama

Star Wars Battlefront II

No dobra, o tym tytule było głośno głównie w negatywnym kontekście, ale z czasem wiele bolączek gry wyeliminowano i na pewno można mówić o produkcie w lepszych słowach, niż w przypadku pierwszej części. Poza tym zdecydowano się na wdrożenie krótkiej kampanii single player osadzonej w czasie po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Za te kilka złotych grzechem byłoby przynajmniej nie wypróbować najnowszego Battlefronta. Kampanię dla pojedynczego gracza można przejść w około 6 godzin.

Burnout Paradise Remastered

https://www.youtube.com/watch?v=f4JqCmt9hzE

To remaster wydany po 10 latach od oryginału. Mowa oczywiście o grze, która podbiła serca fanów arcade’owych wyścigówek. Niewątpliwie jednymi z największych zalet tej pozycji są niezły system zniszczeń i dynamiczna rozgrywka. Remaster charakteryzuje się teksturami o podwyższonej rozdzielczości. Jeżeli nigdy nie graliście w Burnout Paradise, to teraz jest najlepszy moment, żeby wypróbować tę pozycję.

Titanfall 2

Jeżeli graliście w pierwszą część, to raczej wiecie, czego się spodziewać po sequelu. Titanfall 2 to świetna, choć niedoceniana strzelanka, w której sterujemy żołnierzami przyszłości ze zdolnościami m.in. biegania po ścianach czy wysokich skoków. Przede wszystkim mogą jednak kierować mechami – Tytanami. Ta część oferuje też, podobnie jak Battlefront 2, krótką kampanię dla pojedynczego gracza. Jej przejście zajmuje około 6 godzin.

Cities: Skylines

Pamiętacie, jak w 2013 roku wyszło Sim City? Można było mówić o gigantycznym niewypale. Dwa lata później pojawiła się gra Cities: Skylines, która skierowała niemal całą uwagę fanów tego gatunku właśnie na siebie. Ostatnio nawet wyszła na… Nintendo Switcha! Pomimo ładnych kilku lat od premiery, Cities wciąż cieszy się sporą popularnością. Niewątpliwie za sprawą wielu dodatków, które znacząco urozmaicają podstawową wersję gry. Niestety, te nie są dostępne w ramach abonamentu. Niedługo na Tabletowo powinien pojawić się artykuł Krzyśka, w którym rozpisuje się o zmodowanym Cities: Skylines „po latach”.

„Dema”

W ramach Origin Access Basic otrzymujemy też 10-godzinny dostęp do Anthem i Battlefielda V. To obecnie najlepszy sposób, żeby wypróbować te sieciowe gry przed ich kupnem.

Inne pozycje warte uwagi:

  • Unravel i Unravel 2
  • Tyranny
  • The Witness
  • A Way Out
  • Battlefield 1
  • Need for Speed
  • Mad Max
  • Seria Dragon Age
  • Seria Mass Effect
  • Pillars of Eternity

Pełną listę gier dostępnych w Origin Access Basic znajdziecie tutaj, natomiast tu skorzystacie z tej promocji. Oferta trwa do 4 lutego 2019 roku.