OrientPhone Mega Pro 7.0 ma 7–calowy ekran, funkcję dual sim oraz kosztuje 229 dolarów | Tabletowo.pl

OrientPhone Mega Pro 7.0 ma 7–calowy ekran, funkcję dual sim oraz kosztuje 229 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

orientphone mega pro 7.0

Już kilkakrotnie rozmawiałem z Wami o phabletach, ich nazewnictwie oraz tym jak należy je klasyfikować. W tej kwestii doszliśmy do jakiegoś porozumienia, ale gdy patrzę na urządzenia takie jak OrientPhone Mega Pro 7.0, to mam duży dylemat co to tak naprawdę jest. Czy mam do czynienia z małym tabletem, z którego mogę dzwonić, czy może jest to bardzo duży phablet? Na pewno opinii będzie bardzo wiele, ale warto też zobaczyć co oferuje to urządzenie.

OrientPhone to chińska firma, która bardzo często w swoich produktach kopiuje rozwiązanie innych producentów. Mega Pro 7.0 wizualnie nie przypomina największej inspiracji, czyli Samsunga, ale już jego pokrowiec zdaje się czerpać od Koreańczyków pełnymi garściami. Na poniższym filmie możecie zobaczyć jak sprawuje się to rozwiązanie w wykonaniu Chińczyków.

Jeśli chodzi o specyfikację to OrientPhone Mega Pro 7.0 został wyposażony w 7–calowy ekran IPS o rozdzielczości FullHD, 8–rdzeniowy procesor MediaTek oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym posiada on również 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty MicroSD, 13–megapikselowy aparat główny (5 mpix na przodzie), baterie o pojemności 3500 mAh oraz Androida 4.2.2.

Jego największą zaletą dla wielu będzie jednak obsługa dwóch kart sim oraz cena na poziomie 229 dolarów. Wspiera on równiez oczywiście GPS, WiFi oraz Bluetooth 4.0. Jego grubość to 7,98 mm, a waga 276 gram. Na uwagę zasługuje również wygląd, który prezentuje się bardzo dobrze oraz cienkie ramki wokół ekranu.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona