Oregon Scientific MEEP! Tablet wprowadzi dzieci w świat Androida | Tabletowo.pl

Oregon Scientific MEEP! Tablet wprowadzi dzieci w świat Androida

Dołącz do dyskusji 0

Widzieliśmy już kilka tabletów dla dzieci, dlatego pojawienie się kolejnego nie jest dla nas zaskoczeniem. Zapowiedziany przez amerykańską firmę Oregon Scientific MEEP! Tablet jest urządzeniem dedykowanym najmłodszym, którzy chcą zaznajomić się ze środowiskiem Android i nowoczesnymi technologiami. Jako produkt dla dzieci, MEEP! Tablet nie został wyposażony w specyfikację z najwyższej półki, lecz może pochwalić się 7-calowym ekranem dotykowym, Wi-Fi, żyroskopem oraz czytnikiem kart pamięci SD.

Dzięki systemowi operacyjnemu Android, MEEP! Tablet pozwoli dzieciom nie tylko na przeglądanie stron WWW, ale również cieszenie się muzyką, filmami, książkami elektronicznymi i aplikacjami. Ponieważ dziecko może bardzo łatwo zagubić się w wirtualnym świecie, tablet wyposażono w intuicyjny panel kontroli rodzicielskiej umożliwiający monitorowanie działalności pociechy w sieci z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

Pełna specyfikacja i cena zostaną ujawniona w momencie oficjalnej premiery tabletu, która będzie miała miejsce podczas tegorocznych targów Toy Fair. Czy dzieci naprawdę potrzebują tabletów internetowych? Dajcie znać w komentarzach, jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

via Engadget

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona