Oregon Scientific MEEP! Ciekawostka dla dzieciaków | Tabletowo.pl

Oregon Scientific MEEP! Ciekawostka dla dzieciaków

Dołącz do dyskusji 0

oregon scientific meep

W dzisiejszym świecie dzieci już od najmłodszych lat mają dostęp do urządzeń elektronicznych i często chcąc mieć do czynienia z tego typu rozwiązaniami… zabierają je rodzicom. Żeby uniknąć takich sytuacji i ewentualnego upuszczenia bądź innego uszczerbku wizualnego urządzenia, można pomyśleć o kupieniu pociechom tabletu dla dzieci. Jednym z nich jest Oregon Scientifin MEEP!.

Pierwszy raz o tym modelu słyszeliśmy już w lutym, jednak wtedy producent nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na jego temat. Po kilku miesiącach urządzenie zostało na tyle dopracowane, by mogło zostać wprowadzone do sprzedaży. Jego cena to 150 dolarów. Co oferuje?

Parametry techniczne Oregon Scientific MEEP!, jak się możecie domyślać, nie są imponujące. Ale w jego przypadku ważniejszy jest panel kontroli rodzicielskiej i gumowana osłona na tablet, chroniąca go przed możliwymi, niepożądanymi skutkami nieostrożnej zabawy.

7-calowy tablet z ekranem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, pracuje pod kontrolą nieco zmienionego Androida Ice Cream Sandwich, a jego sercem jest jednordzeniowy procesor ARM Cortex A8 o częstotliwości taktowania 1GHz z 1GB RAM. Posiada kamerkę, 4GB pamięci wewnętrznej, port miniUSB, wyjście HDMI, a jego wymiary to 149 x 219 x 25 mm.

Jak wspomniałam, Oregon Scientific MEEP! wyceniony został na 150 dolarów. Jest już dostępny w najpopularniejszych amerykańskich sieciach sklepów, jak np. Targer, Best Buy czy Amazon.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona