Orange w znacznej części zdejmuje limity z LTE - Tabletowo.pl

Orange w znacznej części zdejmuje limity z LTE

Do tej pory klienci Play mieli powody do zadowolenia, ponieważ do końca 2014 roku mogli korzystać z LTE bez limitu. To przyciągało nabywców, jednak teraz warto spojrzeć na to, co przygotowało Orange. Być może jest nawet atrakcyjniej. 

Wiele tabletów jest pozbawionych modemu 3G, o 4G nie wspominając. Jednak wszyscy posiadacze odpowiednio wyposażonych tabletów, ale nie tylko, bo i smartfonów, powinni pochylić się nad ofertą Orange.

Rzecznik tej sieci poinformował na blogu, że firma wprowadza nielimitowany Internet LTE. Promocja dotyczy obecnych i nowych abonentów Orange i nju mobile w wybranych ofertach telefonicznych i wszystkich internetowych. Dzięki ofercie każdy klient, który wykorzysta swój podstawowy pakiet, będzie mógł bez jakiegokolwiek lejka korzystać z sieci LTE – oczywiście, jeżeli jest w jej zasięgu. Obecnie 4G w Orange obejmuje 58 proc. populacji kraju. Promocja obowiązuje do końca marca przyszłego roku.

To jednak nie koniec. Każdy, kto zawrze dwuletnią umowę z operatorem na Internet Orange Free Net 69,90 i Orange Free Net 89,90, otrzyma nielimitowane LTE przez cały okres trwania umowy.

http://www.youtube.com/watch?v=wNpSXnSW94A

Muszę przyznać, że zdjęcie limitów na LTE w Orange brzmi ciekawie. Gdyby nie ograniczenie prędkości pobierania do 10 Mb/s w ofercie Free Net 69,90 zacząłbym się zastanawiać nad migracją do Orange. Jeszcze ciekawiej wygląda kwestia nju mobile z rachunkiem i LTE, ale to temat na oddzielny wpis.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona