Orange Nura to nowy phablet pomarańczowego operatora stworzony przez Alcatela | Tabletowo.pl

Orange Nura to nowy phablet pomarańczowego operatora stworzony przez Alcatela

Dołącz do dyskusji 0

Jak zapewne wiecie, pomarańczowy operator ma w swojej ofercie produkty sygnowane logo Orange. Żaden z nich nie stał się hitem sprzedażowym, ale dla wielu może to być ciekawa alternatywa dla innych, zwłaszcza droższych modeli. Teraz pomarańczowi pokazali nowe urządzenie ich marki stworzone przez Alcatela.

Orange Nura to 5,5-calowy phablet stworzony przez TCL (Alcatel), który wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Za moc odpowiada w nim 4-rdzeniowy Snapdragon 400 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM.Poza tym znajdziemy w nim 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty microSD, 8-megapikselowy aparat główny (2 Mpix na przednim panelu), łączność 4G LTE oraz baterię o pojemności 3100 mAh. Pracuje pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat.


Jeśli chodzi o cenę to wynosi ona 189 euro. Nie wiadomo czy trafi do Polski, ale możemy przypuszczać, że za jakiś czas pojawi się on w ofercie rodzimego oddziału Orange.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona