Rusza kampania Orange i Samsunga. Jej twarzą jest Anja Rubik | Tabletowo.pl

Rusza kampania Orange i Samsunga. Jej twarzą jest Anja Rubik

Dołącz do dyskusji 0

Orange jest tym operatorem, który premierę Samsunga Galaxy S8 rozegrał wręcz po mistrzowsku. Trudno inaczej podsumować zarezerwowanie dla siebie smartfona w przepięknej wersji kolorystycznej Coral Blue. Teraz pomarańczowy operator rusza z nowym spotem promującym ósmą Galaktykę od Samsunga.

Twarzą kampanii w ramach usług Orange LOVE została Anja Rubik. Spot został wyreżyserowany przez Katarzynę Kijek i Przemysława Adamskiego. Operator mierzy wysoko, ponieważ zapowiada jego emisję nie tylko w sieci, ale także i w telewizji oraz kinach. Wszystko po to, abyśmy zdecydowali się kupić Samsunga Galaxy S8 w ofercie operatorskiej.

To, co dla wielu z Was może okazać się być w tym newsie najważniejsze, to fakt, że smartfon w wersji Coral Blue będzie osiągalny na wyłączność w Orange do 30 czerwca. Można więc domniemywać, że po tym właśnie okresie nastąpi „uwolnienie” urządzenia w takiej edycji kolorystycznej i jego wejście do szerokiej dystrybucji. Sam spot należy zaś ocenić jak najbardziej pozytywnie. Nudy nie ma ;)

źródło: informacja prasowa, opr. własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona