Oppo U3 zaproponuje nam 13-megapikselowy aparat z 4-krotnym zoomem optycznym? | Tabletowo.pl

Oppo U3 zaproponuje nam 13-megapikselowy aparat z 4-krotnym zoomem optycznym?

Dołącz do dyskusji 0

Oppo to bardzo ciekawa chińska firma, która z każdym rokiem radzi sobie coraz lepiej, także w Europie. Pokazała ostatnio między innymi Oppo N3 oraz Oppo R5, a ja pisałem o jej planach, czyli sprzedaży w 2015 na poziomie 50 milionów smartfonów. Teraz do TENNA (chiński odpowiednik FCC) trafił nowy phablet Chińczyków, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

Oppo U3 to, według przecieków, 5,9-calowy phablet, który będzie wyświetlać obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za moc ma odpowiadać 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę MicroSD, 5 mpix aparat na przednim panelu oraz grubość na poziomie 9 mm.

Oppo-U3-smartphone-and-Oppo-PM-3-headset 1

Najciekawszym jego elementem ma być jednak 13-megapikselowy aparat główny, który będzie wyposażony w 4-krotny optyczny ZOOM. Kilka dni temu Asus zaprezentował Zenfone Zoom, który ma „tylko” 3-krotne przybliżenie optyczne.

Razem z nim zostaną zaprezentowane również słuchawki widoczne na zdjęciach. Nie wiadomo niestety kiedy to nastąpi i jaka będzie jego cena.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona