Oppo R9S

Oppo R9S rzeczywiście będzie wyglądał nieco inaczej niż Oppo R9. Inspirację czerpano z… iPhone’a 7?

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już w tym miesiącu zobaczymy Oppo R9S. Rychłą premierę potwierdzałyby przygotowane przez producenta nowe foldery promocyjne, na których znalazł się m.in. ten model (ale nie tylko). Zdjęcia jednej z ulotek trafiły właśnie do sieci. I możemy zobaczyć na nich kilka ciekawych rzeczy.

Od pewnego czasu mówiło się, że Oppo R9S ma wyglądać nieco inaczej niż Oppo R9. I rzeczywiście, smartfon przedstawiony w folderze promocyjnym wydaje się trochę różnić od swojego pierwowzoru. Bo choć zdjęcia są dość kiepskiej jakości, to trudno dopatrzyć się plastikowych wstawek na panelu tylnym.

Obudowa Oppo R9S wciąż jest jednak metalowa, więc „gdzieś” muszą one być. I tutaj pojawiają się co najmniej dwie możliwości: albo przesunięto je trochę wyżej (na górze)/niżej (na dole) i poprowadzono identycznie, jak w iPhone’ie 7, lub też rzeczywiście biegną dookoła całego urządzenia w miejscu styku panelu tylnego z przednim (jak pokazuje ten patent).

To kwestia jeszcze do wyjaśnienia, ale ulotka zdradza nam także kilka informacji, co do których nie można mieć żadnych wątpliwości: Oppo R9S wyposażono m.in. w 4GB RAM, 64GB pamięci wewnętrznej, aparat 16 Mpix z f/1.7 (zapewne chodzi tu o ten na przodzie) oraz akumulator o pojemności 3010 mAh z szybkim ładowaniem VOOC (wcześniej mówiło się, że będzie to Super VOOC).

Na ww. folderze reklamowym uchwycono również Oppo A59s, więc i ten smartfon powinien zaraz zadebiutować (może nawet razem z Oppo R9S).

Źródło: AndroidPure