Oppo R11 zdradza swoją specyfikację w GFXBench - Tabletowo.pl

Oppo R11 zdradza swoją specyfikację w GFXBench

Zapowiada się na kawał naprawdę niezłego sprzętu

Dołącz do dyskusji 0

W ostatnim czasie rolę flagowców w portfolio Oppo przejęły smartfony z serii R i choć nie mogą one stawać w szranki z high-endami konkurencji, to producent stara się, aby każdy model był możliwie jak najlepszy. I mu się to udaje, ponieważ sprzedają się one jak ciepłe bułeczki. Najnowszy przedstawiciel tej rodziny, Oppo R11, również zapowiada się niezwykle ciekawie.

W GFXBench przetestowano właśnie smartfon Oppo o oznaczeniu kodowym Oppo R6051. I choć wydawać by się mogło, że może to być jakikolwiek model, to wystarczy szybki rzut oka na wymienioną specyfikację, aby zorientować się, że z dużym prawdopodobieństwem jest to właśnie Oppo R11. Producent bowiem tylko do tej serii „pakuje” tak „mocne” podzespoły.

Według benchmarku, smartfon wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz (możliwe, że AMOLED) o rozdzielczości Full HD (1080×1920), 4GB RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej. Jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 2,2 GHz z układem graficznym Adreno 510, którym w praktyce może okazać się Qualcomm Snapdragon 660 (choć wcześniejsze doniesienia sugerowały zastosowanie Adreno 512). Snapdragon 652 i Snapdragon 653 taktują bowiem z zegarami – odpowiednio – 1,8 GHz i 1,95 GHz, a więc tu nie „pasują”.

Oppo R11 wyposażono także w 16 Mpix aparat główny i kamerkę 20 Mpix na przodzie. Mogę się mylić, ale coś czuję, że smartfon może mieć dwa obiektywy na froncie (drugi 8 Mpix) – tak samo jak Vivo X9 (choć niedawno mówiło się, że dwa oczka będą na pleckach). Całość pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.1.1 Nougat.

Tabletowo.pl Oppo R11 zdradza swoją specyfikację w GFXBench Android Oppo Smartfony

Oppo R11 w GFXBench

*Na grafice wyróżniającej Oppo F3 Plus

Źródło: GFXBench

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona