Oppo prezentuje ciekawe nowości: R7 i R7 Plus | Tabletowo.pl

Oppo prezentuje ciekawe nowości: R7 i R7 Plus

Dołącz do dyskusji 0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Oppo zaprezentowała dwie smartfonowe nowości, które już od dziś goszczą w jej portfolio. Mowa o Oppo R7 i Oppo R7 Plus, czyli dwóch smartfonach o bliźniaczych parametrach technicznych. Różnią się głównie przekątną wyświetlacza – pierwszy ma 5 cali, drugi – 6 cali. Ale różnic jest nieco więcej.

W obu przypadkach mamy do czynienia z rozdzielczoscią Full HD (1920 x 1080 pikseli), ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 615 1,5GHz, 3GB RAM oraz systemem operacyjnym Android – w mniejszym jest 4.4 KitKat (aktualizacja do „lizaka” ma zostać udostępniona latem), w większym – 5.1 Lollipop (ciekawe skąd to rozgraniczenie…). R7 ma ponadto 16GB pamięci wewnętrznej, natomiast R7 Plus – dwa razy więcej.

Oppo R7

Oppo R7

Oba produkty oferują aparat 13 Mpix (większy z laserowym autofokusem), kamerkę 8 Mpix oraz akumulator, który może się podobać – jego pojemność to aż 4100 mAh (w połączeniu ze wspomnianą rozdzielczością i procesorem zapowiada się niezły czas pracy). Do tego mamy dual SIM oraz technologię szybkiego ładowania, a w większym z modeli jeszcze czytnik linii papilarnych.

Oppo R7 został wyceniony na 2499 juanów (~400 dolarów) i trafi do sprzedaży już jutro, natomiast R7 Plus – 2999 juanów (~480 dolarów) i będzie go można kupić dopiero w sierpniu. Co ważne, oba produkty trafią do międzynarodowej dystrybucji – R7 ma się pojawić poza Chinami w czerwcu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona