OPPO zamierza zaprezentować na MWC 2017 nową technologię fotograficzną | Tabletowo.pl

OPPO zamierza zaprezentować na MWC 2017 nową technologię fotograficzną

Dołącz do dyskusji 0

OPPO postarało się rozesłać już zaproszenia na własną konferencję na Mobile World Congress w Barcelonie. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących nowych urządzeń, jakie miałaby zaprezentować firma. Zaproszenie wspomina jedynie o nowej technologii, która pozwoli na uzyskanie przez mobilnych fotografów bardzo szczegółowych zdjęć. Zyskała ona nazwę „5x”.

To nie pierwszy raz, kiedy firma prezentuje nowe rozwiązania na targach MWC. W 2014 roku na przykład, świat dowiedział się o technologii szybkiego ładowania VOOC Flash, a w zeszłym roku ogłoszono premierę jej ulepszonej wersji. Wykorzystuje się ją nie tylko w smartfonach OPPO, ale ląduje też ona w innych urządzeniach firm podległych BBK Electronics, na przykład pojawia się w OnePlus 3. Ciekawe, gdzie zawędruje fotograficzne „5x”, którego charakterystykę poznamy 27 lutego podczas konferencji OPPO.

Nieustanne dążenie OPPO do doskonałości bez kompromisów, zaowocowało niezwykłym przełomem technologicznym, który zmieni sposób, w jaki świat postrzega fotografię mobilną
– Sky Li, wiceprezes OPPO

Trzeba przyznać, że Sky Li wypowiedział dość śmiałe stwierdzenie. Pochwalił się też, że opracowana technologia jest wynikiem rocznych badań, i że zaprezentowany produkt będzie stanowić inspirację dla przemysłu mobilnego, by wyznaczać sobie kolejne cele i tworzyć następne pionierskie produkty.

2017.02.27Go 5x Further#OPPOxMWC

Opublikowany przez OPPO na 19 lutego 2017

„5x” brzmi trochę jak skrót od jakiegoś nowego rodzaju zoomu w aparacie. Czy będzie miało to ze sobą coś wspólnego, i czy rzeczywiście będzie to można określić mianem rewolucji w smartfonowych aparatach? Przekonamy się już za tydzień. Oby było to coś innego, jak ulepszenie jakości autoportretów, na których OPPO wydaje się skupiać w swoich „selfiesmartfonach”.

źródło: Tech2, FoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona