Oppo już 29 października pokaże N3, ale to nie będzie jedyna nowość? | Tabletowo.pl

Oppo już 29 października pokaże N3, ale to nie będzie jedyna nowość?

Dołącz do dyskusji 0

Oppo to chińska firma, która pojawiła się w Europie i oferuje tu swoje produkty, ku uciesze Europejczyków. Oppo stawia bardzo mocno na fotograficzne aspekty swoich smartfonów, co ma być jeszcze bardziej rozwinięte w nowych urządzeniach, które pojawią się już 29 października.

Oppo N3 ma być 5,9-calowym phabletem z ekranem wyświetlającym obraz w rozdzielczości QHD. Mamy w nim znaleźć także Snapdragona 805, ale to 16-megapikselowy aparat ma być jego najważniejszym elementem. Kamera w tym urządzeniu będzie się prawdopodobnie obracać, dzięki czemu będziemy mogli ją wykorzystywać do robienia selfie. Wszystko to ma zostać zamknięte w aluminiowej obudowie.

Warto jednak zauważyć, że na ostatniej zapowiedzi Oppo pojawiło się także drugie urządzenie.

oppo-n3-teaser

Na razie nie ma o nim wielu informacji. Może to być fotograficzny phablet ze średniej półki lub N3 w wersji ze stali nierdzewnej. Bardziej prawdopodobna wydaje się pierwsza wersja.

Jeśli chodzi o ceny nadchodzących urządzeń, Oppo N3 ma kosztować około 550 euro i zapewne pojawi się w Europie krótko po chińskiej premierze. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy dopiero (a może już?) 29 października.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona