Oppo już 29 października pokaże N3, ale to nie będzie jedyna nowość?

Oppo już 29 października pokaże N3, ale to nie będzie jedyna nowość?

Dołącz do dyskusji 0

Oppo to chińska firma, która pojawiła się w Europie i oferuje tu swoje produkty, ku uciesze Europejczyków. Oppo stawia bardzo mocno na fotograficzne aspekty swoich smartfonów, co ma być jeszcze bardziej rozwinięte w nowych urządzeniach, które pojawią się już 29 października.

Oppo N3 ma być 5,9-calowym phabletem z ekranem wyświetlającym obraz w rozdzielczości QHD. Mamy w nim znaleźć także Snapdragona 805, ale to 16-megapikselowy aparat ma być jego najważniejszym elementem. Kamera w tym urządzeniu będzie się prawdopodobnie obracać, dzięki czemu będziemy mogli ją wykorzystywać do robienia selfie. Wszystko to ma zostać zamknięte w aluminiowej obudowie.

Warto jednak zauważyć, że na ostatniej zapowiedzi Oppo pojawiło się także drugie urządzenie.

Tabletowo.pl Oppo już 29 października pokaże N3, ale to nie będzie jedyna nowość? Android Chińskie Plotki / Przecieki Smartfony

Na razie nie ma o nim wielu informacji. Może to być fotograficzny phablet ze średniej półki lub N3 w wersji ze stali nierdzewnej. Bardziej prawdopodobna wydaje się pierwsza wersja.

Jeśli chodzi o ceny nadchodzących urządzeń, Oppo N3 ma kosztować około 550 euro i zapewne pojawi się w Europie krótko po chińskiej premierze. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy dopiero (a może już?) 29 października.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona