OPPO Find 9 dostaje certyfikat - wkrótce w sprzedaży | Tabletowo.pl

OPPO Find 9 dostaje certyfikat – wkrótce w sprzedaży

Dołącz do dyskusji 0

O przeciekach dotyczących nowych smartfonów OPPO Find 9 pisaliśmy już pod koniec zeszłego roku. Najnowsza linia urządzeń chińskiego producenta sprzętu elektronicznego została właśnie zatwierdzona przez odpowiedni urząd i wkrótce trafi do sprzedaży. Co już wiemy na temat OPPO Find 9?

OPPO Find 9 to spore zmiany pod względem wyglądu urządzenia. Jak już pisaliśmy jakiś czas temu, smartfon będzie mocno nawiązywał do rozwiązań konkurencji – Sony czy OnePlus. Sporo różniąc się od swojego poprzednika, czyli OPPO Find 7, który do sprzedaży trafił dość dawno, bo około dwa lata. Przez ten czas chiński producent był zajęty głównie rozwojem innych smartfonów – R9 oraz R9 Plus.

OPPO Find 9 właśnie został zauważony na stronach tajwańskiego urzędu odpowiedzialnego za przyznawanie certyfikatów umożliwiających sprzedaż smartfonów w tym kraju. Skoro urządzenie uzyskało pozytywną opinię, można domniemywać, że już wkrótce trafi do sprzedaży.

Według wcześniejszych przecieków OPPO Find 9 miałby korzystać z procesora Snapdragon 820 i oferować 6 GB wbudowanej pamięci RAM. Do tego skaner linii papilarnych i ekran QHD (2560×1440 pikseli). Cena? Jak dotąd nieznana. No i nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy smartfon trafi wreszcie do sprzedaży.

źródło: Android Headlines

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona