Oppo Find 7 na zdjęciach z przecieku. Szykuje się ciekawe urządzenie - Tabletowo.pl

Oppo Find 7 na zdjęciach z przecieku. Szykuje się ciekawe urządzenie

Dołącz do dyskusji 0

Dwa tygodnie temu Kamil informował Was o tym, jakiej specyfikacji możemy spodziewać się w przypadku Oppo Find 7. Zapowiadała się bardzo interesująca konstrukcja pod względem specyfikacji, ale nie znaliśmy jeszcze szczegółów dotyczących wyglądu urządzenia. Dziś w sieci pojawiły się przecieki, dzięki którym prawdopodobnie poznaliśmy wygląd nowego urządzenia tego producenta.

Tabletowo.pl Oppo Find 7 na zdjęciach z przecieku. Szykuje się ciekawe urządzenie Nowości

Urządzenie, które oficjalną premierę ma mieć 19 marca, wielu osobom może przypominać Nexusa 5. Design sprzętu stawia zdecydowanie na minimalizm i nienachalność formy. Zresztą sami możecie tę kwestię ocenić, zerkając na zamieszczone zdjęcia.

Tabletowo.pl Oppo Find 7 na zdjęciach z przecieku. Szykuje się ciekawe urządzenie Nowości   Tabletowo.pl Oppo Find 7 na zdjęciach z przecieku. Szykuje się ciekawe urządzenie Nowości

Jeśli chodzi o specyfikację, to urządzenie Oppo ma mieć dwie wersje cenowe różniące się podzespołami. Tańsza wersja prawdopodobnie będzie posiadała 5,5-calowy ekran Full HD, 2 GB pamięci RAM oraz procesor Qualcomm Snapdragon 800.

Tabletowo.pl Oppo Find 7 na zdjęciach z przecieku. Szykuje się ciekawe urządzenie Nowości

Wersja premium obejmie ekran o rozdzielczości 2560 x1 440, 3 GB pamięci RAM oraz potężny procesor Qualcomm Snapdragon 801. Całośc zapewne będzie działała pod kontrolą Androida 4.4 z nakładką Color OS, niewykluczone, że w krótkim odstępie czasu pojawi się też wersja z CyanogenModem. Nie wiadomo natomiast, czy potwierdzą się plotki odnośnie aparatu, który ponoć miał posiadać rozdzielczość aż 50 Mpx.

Jak zapatrujecie się na tego potwora?

Źródło, Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona