Oppo Find 7 na wideo: poznajcie wygląd i możliwości flagowca z Chin

19 marca Oppo oficjalnie zaprezentował światu nowego flagowca, czyli phablet Find 7. Mimo że specyfikacja i wygląd urządzenia były znane wcześniej, to potwierdzenie się tych informacji spowodowało zachwyt nad nowym produktem Oppo. Nie ma się co temu dziwić – jest to bowiem jeden z najlepszych modeli tego typu sprzętu na świecie.

Serwis Android Authority ma już przyjemność testować urządzenie, dzięki czemu redakcja portalu miała szansę nakręcić profesjonalny materiał wideo obrazujący działanie Oppo Find 7, jak i jego wygląd. Dzięki materiałowi możemy przypatrzyć się bliżej jak wygląda obudowa flagowca, jak spisuje się kamera, a także ocenić szybkość działania systemu Android w wersji 4.4.2 z nakładką Color OS. Wygląda na to, że programiści i projektanci Oppo spisali się znakomicie, jako że Find 7 działa wybornie i oferuje szereg ciekawych funkcji systemowych. Zresztą, sami zobaczcie.

Dla przypomnienia dodam, że Oppo Find 7 można będzie nabyć w dwóch wersjach. Find 7a z ekranem o rozdzielczości Full HD, procesorem Snapdragon 800, 2 GB pamięci RAM oraz baterią o pojemności 2800 mAh ma kosztować 499 dolarów. Wersja premium phabletu, czyli normalny Oppo Find 7, oferujący ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, procesor Snapdragon 801, 3 GB pamięci RAM, oraz baterię o pojemności 3000 mAh, kosztować będzie klientów 599 dolarów.

Jakie wnioski nasuwają się Wam po obejrzeniu filmu? Czy Oppo Find 7 przypadł Wam do gustu?

[źródło]