Opera Mini 6.5 dla iPada czyli update goniący Androida - Tabletowo.pl
Ważne

Opera Mini 6.5 dla iPada czyli update goniący Androida

Tabletowo.pl Opera Mini 6.5 dla iPada czyli update goniący Androida Aplikacje Apple Nowości

Opera Mini dla systemu iOS doczekała się aktualizacji do wersji 6.5. Ta znana nam dobrze z komputerów przeglądarka zdobyła szerokie grono zadowolonych użytkowników przede wszystkim przyjaznym interfejsem i kompresją danych.

To właśnie ta funkcja najbardziej trafia w gusta klientów mających małe pakiety internetowe. Opera kompresuje na swoich serwerach treść przeglądaną przez użytkowników i dopiero potem wysyła je na nasze urządzenia, co pozwala na szybsze ładowanie i mniejsze zużycie danych. Ich kontrolę umożliwia wprowadzony licznik wykorzystanych megabajtów. Nie będziemy już mieć problemu z przekroczonym limitem i dodatkowymi złotówkami na rachunku.

Tabletowo.pl Opera Mini 6.5 dla iPada czyli update goniący Androida Aplikacje Apple Nowości

Drugą kwestią, o której warto wspomnieć, jest ukłon w stronę wielbicieli serwisów społecznościowych. Teraz w kilka sekund możemy podzielić się linkiem z gronem naszych znajomych na Facebooku i Twitterze lub wysłać go mejlem. Nie musimy już kopiować linków i przełączać się między aplikacjami.

Tabletowo.pl Opera Mini 6.5 dla iPada czyli update goniący Androida Aplikacje Apple Nowości

Ostatnia rzecz to wprowadzenie przewidywania tekstu i sugestii wyświetlanych w paskach wyszukiwania. Ponadto możemy teraz szukać informacji wpisując je bezpośrednio w pasku adresu, nie musimy już używać paska Google.

Te nowości znane już są zapewne większości z Was z systemu Android, który już wcześniej doczekał się aktualizacji i poszerzenia o wyżej wspomniane funkcje. Programiści Opery nie zapomnieli jednak o iPadzie i już teraz możecie cieszyć się możliwością korzystania z nowości wprowadzonych w tej przeglądarce.

Operę Mini możecie pobrać stąd.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona