Zamiast szalika i malowania twarzy. Dzięki tej opasce kibice Manchesteru City będą w stałym kontakcie z klubem | Tabletowo.pl

Zamiast szalika i malowania twarzy. Dzięki tej opasce kibice Manchesteru City będą w stałym kontakcie z klubem

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli zagorzałemu fanowi Manchesteru City nie wystarczy smartfon i stale otwarta zakładka przeglądarki z najnowszymi wiadomościami o jego ulubionym klubie piłkarskim, może zaopatrzyć się w opaskę, dzięki której nie ominie go absolutnie nic. Dowie się nawet, kiedy Pep Guardiola kichnie w szatni.

Opaska nazwana Fantom, opracowana została przez szwedzki startup Turnpike Gruop. Sprzedaje się ją razem z prawami do korzystania z całej platformy internetowej, umożliwiającej bycie na bieżąco z informacjami dotyczącymi ulubionego klubu piłkarskiego. Inne wersje tego smartbanda przygotowywane są dla fanów różnych grup muzycznych i artystów, ale to właśnie ludzie zakręceni na punkcie Manchesteru City będą mieli możliwość zakupić ją jako pierwsi.

Fantom kosztuje 80 funtów. Jest to cena wyższa niż zainwestowanie w replikę koszulki klubowej, ale dzięki temu naręcznemu urządzeniu, kibice Man City dostaną powiadomienia za każdym razem, gdy zmieni się wynik ważnego meczu czy pojawi się jakaś nowa informacja dotycząca treningów. Z poziomu opaski będzie można też zabawić się w quizy sprawdzające wiedzę o klubie i skorzystać z innych, dopiero przygotowywanych funkcji.

Jedną z najważniejszych opcji jest wyposażenie opaski w moduł NFC. Dzięki niemu zadziała ona jak plastik z biletem okresowym na mecze klubowe – w bramkach stadionu będzie można skorzystać właśnie z niej, by dostać się na trybuny.

Poza meczami, smartband da nam znać, jeśli w pobliżu będą kręcić się jeszcze inni fani Manchesteru, którzy wyposażeni będą w ten gadżet. Ma to podobno ułatwiać poznawanie nowych osób. Opaskę Fantom można połączyć z iPhonem i smartfonem na Androidzie.

Urządzenie wydaje się być idealnym prezentem dla kogoś, kto nie może obyć się bez całodobowych relacji z tego, czym aktualnie zajmuje się Sergio Agüero. Tacy hardkorowi fani, będący jednocześnie geekami, zasługują na odpowiednie zaplecze technologiczne.

To co, zakładamy opaski i śpiewamy Blue Moon?

źródło: fantomWareable

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona