OnePlus wprowadza program polecający z gratisami i nagrodami | Tabletowo.pl

OnePlus wprowadza program polecający z gratisami i nagrodami

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli jesteśmy z czegoś zadowoleni, to z dobrego serca i uśmiechem na ustach polecamy to znajomym. Lecz rzadko się zdarza, abyśmy otrzymywali za to jakieś wymierne profity. OnePlus postanowił jednak docenić swoich wiernych klientów i stworzył program, w ramach którego można zbierać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody.

Aby w ogóle zacząć to robić, najpierw należy kupić jeden ze smartfonów OnePlus, ale koniecznie przez oficjalną stronę producenta – z innych kanałów się nie liczy. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że uczestnikami programu mogą zostać właściciele zarówno najnowszego OnePlus 3T, jak i nieco starszego OnePlus 3 oraz pozostałych dwóch flagship killerówOnePlus 2 i OnePlus One. Aha, średniopółkowego „rodzynka”, czyli OnePlus X, również.

Jeżeli ktoś spełnia ten warunek, to musi zalogować się na swoje konto OnePlus, a następnie uzyskać specjalny link polecający. Później wystarczy przesłać go znajomym lub/i opublikować na swoich profilach w serwisach społecznościowych, aby zacząć zbierać punkty. Jednak kiedy ktoś zrobi z niego użytek, to skorzystają na tym obie strony.

Każdy znajomy otrzyma bowiem kupon rabatowy o wartości aż 20 euro na zakup akcesoriów i ubrań przez oficjalną stronę internetową OnePlus. Jeżeli ktoś zdecyduje się natomiast na nabycie smartfona, to polecający dostanie 100 punktów, które później może wymienić na nagrody (ich ceny zaczynają się od 80, a kończą na 500 punktach).

Źródło: OnePlus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona