OnePlus wprowadza do sprzedaży etui dla… iPhone’a

OnePlus stosuje dość dziwną politykę… Ostatnio było głośno o programie, w ramach którego wymieniał flagowe urządzenia Samsunga na OnePlus Two, teraz zdaje się, że sprytnie próbuje trafić do użytkowników urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Tylko czy to mu się uda?

Na stronie OnePlus pojawił się bardzo ciekawy przedmiot. Jest to etui wykonane w stylu typowym dla tego producenta, dodatkowo całość jest stworzona z chropowatego tworzywa, podobnie, jak w ich najnowszym modelu. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że pokrowiec jest dedykowany dla: iPhone’a 6 i iPhone’a 6S.

Powstało również wideo, które wyjaśnia po co zostało stworzone takie etui. Jest tam ukazane, że standardowa obudowa iPhone’a 6 i iPhone’a 6S jest bardzo śliska, więc przypadkowo może, na przykład, zsunąć się ze stołu. Aby tego uniknąć najlepiej stosować chropowate etui z logo OnePlus…

Prawdopodobnie producent ma nieco inny cel oferując takie akcesorium. Niektórzy sugerują, że zachęceni jakością pokrowca użytkownicy urządzeń Apple mogą w przyszłości zakupić smartfon od OnePlus.

Być może to dobry pomysł na zwiększenie zainteresowania urządzeniami tej firmy. Kto wie, może osoby, które kupią takie etui faktycznie będą chciały sprawdzić, co jeszcze oferuje OnePlus.

Zainteresowani takim etui mogą je zamówić bezpośrednio ze strony producenta za 99 złotych. Co ważne, nie trzeba mieć specjalnego zaproszenia jak w przypadku smartfonów, a dodatkowo wysyłka jest całkowicie darmowa.

Źródło: gizmochina