OnePlus publikuje teaser przedstawiający najlepsze cechy OnePlus 2

Premiera drugiej generacji „zabójcy flagowców” zbliża się wielkimi krokami. OnePlus podgrzewa atmosferę i publikuje film, na którym Christian – „superfan” marki i moderator jej oficjalnego forum – wypowiada się na temat cech OnePlus 2.

Jak już zdążyliście się domyślić, nie jest to typowy teaser, reklamujący nadchodzący produkt. Jego „nietypowość” objawia się jeszcze w inny sposób – wypowiedzi Christiana są momentami „wypikane”, przez co koniec końców nie dowiadujemy się o najbardziej interesujących cechach OnePlus 2. A praktycznie o żadnych.

https://youtu.be/8r-1xLShaM8

Z filmu dowiadujemy się więc tyle, że „jest to niesamowite urządzenie, wykonane z materiałów premium, dające wspaniałe uczucie, co jest po prostu super; w podstawowym wariancie dostajesz – beep – co sprawia wrażenie jeszcze większego komfortu w twoich rękach; naprawdę podoba mi się – beep – OnePlus 2, ponieważ – beep – i także gromadzi to wszystko w ogólnym projekcie; naprawdę podoba mi się – beep – całkowicie się tego nie spodziewałem, tak jak – beep – co jest całkowicie niesamowitą funkcją; przerósł nawet moje oczekiwania”.

Internautom również nie spodobał się żart OnePlusa (bo chyba tak możemy nazwać powyższy film), o czym świadczy  fakt, że aż 2/3 z nich oceniło go negatywnie.

Na pocieszenie możemy tylko przypomnieć, co wiemy o technicznej specyfikacji OnePlus 2 – zostanie on wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 810, 4GB pamięci RAM, skaner linii papilarnych, port microUSB typu C, wyświetlacz 5,5 cala oraz akumulator o pojemności 3300 mAh.

Źródło: Oficjalny kanał OnePlus na YouTube