OnePlus Pixel dostrzeżony w benchmarku - czyżby jeszcze jeden smartfon, o którym OnePlus nic nie mówi? | Tabletowo.pl

OnePlus Pixel dostrzeżony w benchmarku – czyżby jeszcze jeden smartfon, o którym OnePlus nic nie mówi?

Dołącz do dyskusji 0

Nie wiadomo tak naprawdę, co to jest, ale smartfon o nazwie OnePlus Pixel pojawił się w danych benchmarku Geekbench. I raczej nie jest to inna nazwa dla OnePlus 3T.

Smartfon, którego poddano testom, posiada czterordzeniowy procesor 1.59 GHz. Takie taktowanie zapewnia Snapdragon 820. Za to OnePlus 3T, którego premiera planowana jest na 15 listopada, ma napędzać Snapdragon 821. Dlatego trudno powiedzieć, czym jest maszyna, na której wyniki natrafiono.

oneplus-pixel

OnePlus Pixel ma mieć oprócz tego 6 GB pamięci RAM. Dzięki znakomitym wynikom w Geekbench, plasuje się w gronie najbardziej wydajnych smartfonów – jeśli bralibyśmy pod uwagę jedynie testy syntetyczne.

Może też się okazać, że Geekbench niepoprawnie oznaczyło przedmiot testu. To się czasem zdarza. Jeśli jednak OnePlus pracuje nad jakimś pobocznym modelem, byłbym zdziwiony. Nie tak dawno prezes spółki spółka zarzekał się, że nie będzie produkować innych smartfonów, jak tylko flagowe urządzenia.

na grafice wyróżniającej: OnePlus 3

źródło: Geekbench dzięki PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona