OnePlus One od października ogólnie dostępny, bez zaproszeń - Tabletowo.pl

OnePlus One od października ogólnie dostępny, bez zaproszeń

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli chciałeś kupić jeden z najciekawszych tegorocznych phabletów – OnePlus One, ale brakowało Ci specjalnego zaproszenia to serwis Ubergizmo ma dla Ciebie dobre informacje.

OnePlus One to pierwsze urządzenie w historii firmy OnePlus, które nazywane jest zabójcą flagowców. Trzeba przyznać, że coś jest na rzeczy, bo sprzęt z możliwie najlepszą obecnie specyfikacją techniczną kosztuje znacznie mniej, niż najmocniejsi przedstawiciele Samsunga, Sony, HTC czy LG.

Zainteresowani mieli problem, bo chińska firma przyjęła dość specyficzny sposób sprzedawania swojego tworu, poprzez system zaproszeń. Sprawiło to, że OnePlus One był ciężko dostępny, a zainteresowanie nim jest ogromne, bo urządzenie zostało bardzo pozytywnie przyjęte.

Jeden z członków firmy zdradził, że OnePlus chce znieść zaproszenia. Oznacza to, że flagship killer będzie dostępny dla wszystkich. Wszystko ma nastąpić już w październiku. Niestety, nie padły informacje co do krajów, w których phablet będzie dostępny. Możemy założyć, że Polski wśród nich raczej nie będzie… Przynajmniej na razie.

Gwoli przypomnienia, OnePlus One charakteryzuje się ekranem o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości FullHD. Sercem urządzenia jest Snapdragon 801 współpracujący z 3 GB pamięci RAM. Aparat ma 13 Mpix, który jest produktem Sony. Najważniejszym czynnikiem, który przemawia za kupnem OnePlus One’a jest jego cena. Bowiem za wersję 16 GB trzeba zapłacić 299 dolarów, a za wariant 64 GB należy wyłożyć 349 dolarów.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona