OnePlus ogłasza konkurs, w którym można wygrać OnePlus X i tysiąc zaproszeń

Chociaż OnePlus X zadebiutował zaledwie trzy tygodnie temu, czyli stosunkowo niedawno, to – jak to bywa w bardzo szybko zmieniającym się technologicznym świecie – spora część użytkowników zdążyła już o nim zapomnieć (przyznaję się, że ja też). OnePlus postanowił więc przypomnieć wszystkim o swoim niedawno zaprezentowanym modelu.

Reklama

Producent z okazji rozpoczęcia sprzedaży OnePlus X w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zaproszeń upoważniających do zakupu tego smartfona w wersji Onyx oraz jeden egzemplarz tego produktu. Na szczęście dla wszystkich zainteresowanych tym modelem z oferty producenta mogą skorzystać nie tylko Amerykanie i Kanadyjczycy, ale mieszkańcy wszystkich krajów, do których OnePlus wysyła swoje urządzenia. Oznacza to więc, że również Wy możecie wziąć udział w tym konkursie!

Zasady są bardzo proste: najpierw należy pobrać ze Sklepu Google Play lub App Store aplikację Reflexion. Jest to program, wykorzystujący zarówno przedni, jak i tylny aparat w urządzeniu, przy użyciu których tworzy coś na kształt kolażu. Kiedy już zrobicie swoje reflexion, należy udostępnić je na Instagramie i opatrzyć #reflexionapp@oneplustech. Na końcu musicie jeszcze wypełnić ten formularz, w którym podajecie swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz kraj. Tematyka kolażu ma dotyczyć aktualnej pogody za oknem, czyli akurat w naszym przypadku – jak wygląda jesień w Polsce.

OnePlus X Reflexion

Pamiętajcie, że musicie się bardzo pospieszyć, jeśli chcecie wziąć udział w konkursie. Kończy się bowiem już jutro (tj. 20 listopada) o 23:59 GMT.

Źródło: OnePlus