OnePlus Nord N10 5G / fot. Kacper Żarski (tabletowo.pl)
OnePlus Nord N10 5G / fot. Kacper Żarski (tabletowo.pl)

Smartfony OnePlus trafiają do sprzedaży operatorskiej w Polsce!

OnePlus cieszy się w Polsce całkiem dobrą opinią. Oczywiście nie widać tego po słupkach sprzedaży, bo tymi „rządzą” urządzenia kupowane u operatorów. I właśnie do takiej oferty dołączają smartfony OnePlusa w naszym kraju!

Reklama

Smartfony OnePlus w abonamencie Play

OnePlus dość wolno budował swoją strukturę dystrybucji w krajach europejskich, w tym w naszym. Modele z ostatnich lat można było legalnie i bez kombinowania kupić w x-komie, ale jeśli ktoś chciał dostać smartfon tej firmy razem z ofertą abonencką u któregoś z operatorów telefonii komórkowej, to po prostu nie było takiej możliwości. Teraz już jest.

OnePlus Nord N10 5G / fot. Kacper Żarski (tabletowo.pl)
OnePlus Nord N10 5G / fot. Kacper Żarski (tabletowo.pl)

Za sprzedaż smartfonów OnePlusa wziął się sklep sieci Play. Nie tylko jako pierwszy operator oferuje on w sprzedaży dwa średniopółkowce tej firmy, ale także ma na nie wyłączność do końca lutego. W informacji prasowej można przeczytać:

Miło nam zakomunikować, że od dziś (11.02) smartfony OnePlus są dostępne w sieci komórkowej Play. W ofercie operatora zadebiutował właśnie OnePlus Nord N10 5G oraz OnePlus Nord N100, do których sukcesywnie dołączać będą kolejne modele urządzeń.Play jest obecnie jedyną siecią komórkową w Polsce, w której dostępne są smartfony producenta. Wyłączność operatorska obowiązuje do 28 lutego 2021 roku.

Wynika z tego, że smartfony OnePlusa mogą w marcu pojawić się w ofertach innych operatorów, skoro końcem lutego kończy się wyłączna dystrybucja sieci Play. Ciekawa jest również zapowiedź, że oprócz wspomnianych dwóch urządzeń, będą wkrótce dostępne kolejne. Czyżby dołączyły do nich flagowce?

Smartfony OnePlus w Play

Ceny OnePlusów bez umowy

Oczywiście, jeśli ktoś chce, może kupić OnePlus Nord N10 lub OnePlus Nord N100 bez wiązania się umową z siecią Play. Ceny tych urządzeń to odpowiednio 1249 złotych i 799 złotych, czyli dokładnie takie same jak w oficjalnej polskiej dystrybucji.