OnePlus naprawia błędy i udostępnia OxygenOS 3.5.6 właścicielom OnePlus 2 17
OnePlus 2

OnePlus naprawia błędy i udostępnia OxygenOS 3.5.6 właścicielom OnePlus 2

Choć producenci starają się tego unikać, jak ognia, to i tak raz na jakiś zdarzy się, że udostępniona aktualizacja jest „wadliwa”, ponieważ oprócz usprawnień i poprawek, przynosi również nowe problemy. Tak ostatnio było w przypadku OxygenOS 3.5.5. OnePlus jednak już naprawia dotykające użytkowników niedogodności.

Chodzi tu dokładnie o powtarzające się ciągle utraty sygnału sieci komórkowej. Problem występuje także wtedy, gdy właściciel OnePlus 2 korzysta z dwóch kart SIM. Niestety, nie były to pojedyncze przypadki – na oficjalnym forum OnePlusa zgłosiło je całkiem sporo osób.

Na szczęście, producent nie pozostawia ich samym sobie. Właśnie rozpoczęto udostępnianie OxygenOS 3.5.6, który eliminuje ww. problem. Jak zawsze – jest to proces stopniowy i musi minąć co najmniej kilka dni, aby aktualizacja trafiła do wszystkich użytkowników. Ale niektórzy już ją dostali i są zadowoleni z jej efektów.

Przy okazji OnePlus poinformował, że pracuje także nad aktualizacją, która wyeliminuje problemy z utratą numeru IMEI. Jednak na razie nie jest ona jeszcze gotowa, więc uprasza się właścicieli OnePlus 2 o cierpliwość.

Źródło: OnePlus przez GSMArenaOnePlus przez PhoneArena