OnePlus przygotował na Czarny Piątek ofertę, którą trudno będzie komukolwiek przebić | Tabletowo.pl

OnePlus przygotował na Czarny Piątek ofertę, którą trudno będzie komukolwiek przebić

Dołącz do dyskusji 0

Producenci i sklepy prześcigają się w oferowaniu jak najlepszych promocji z okazji Czarnego Piątku. OnePlus również coś przygotował na Black Friday, jednak prawdopodobnie nikt nie spodziewał się akurat takiej oferty.

Na swojej oficjalnej stronie OnePlus opublikował oświadczenie, w którym pisze wprost, że mówi „nie” czarnopiątkowym igrzyskom. Argumentuje to faktem, że od początku swojego istnienia oferuje urządzenia w o wiele atrakcyjniejszych cenach niż konkurencja i to przez cały rok, nie tylko od święta. Do tego nie ukrywa, że musi na nich zarobić, żeby mieć pieniądze na rozwój i wypłaty dla swoich pracowników. Dlatego też – coby mimo wszystko z tradycji stała się zadość – przecenił obie wersje OnePlus 5T o… 0,01 euro.

fot. OnePlus

OnePlus nie mówi jednak całkowicie „nie” idei Czarnego Piątku. Przez najbliższe 24-godziny można bowiem kupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta Dash Power Bundle o połowę taniej, czyli za 17,56 euro (~75 złotych). W skład zestawu wchodzą Dash Power Adapter (do wyboru wersja EU i UK) i Dash Type-C Cable o długości 100 cm.

Niektórzy mogą być zawiedzeni, że OnePlus nie dał z okazji Czarnego Piątku większego rabatu na OnePlus 5T. Producent jednak uargumentował swoją decyzję w – przynajmniej dla mnie – wystarczający sposób. Podstawowa wersja smartfona kosztuje bowiem ~2100 złotych, podczas gdy za urządzenia z tej samej półki od bardziej znanej globalnie konkurencji trzeba zapłacić sporo więcej, nawet w Black Friday. Obecni i przyszli właściciele tego modelu i tak powinni mieć świadomość, że zrobili świetny interes.

Źródło: OnePlus

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona