OnePlus 6T
OnePlus 6T (fot. WinFuture)

OnePlus 6T będzie można kupić w Polsce już w połowie listopada. Cena wydaje się być w porządku

Oczywiście OnePlusa 6T można kupić na oficjalnej stronie producenta, ale nie oznacza to, że inne kanały dystrybucji będą zamknięte. Dla niektórych z nas wygodną opcją będzie „udanie się” do jakiegoś sklepu internetowego działającemu w naszym kraju. Wiemy już, że przynajmniej jeden z nich będzie sprzedawał ten model oraz ile będzie sobie za niego życzył.

OnePlus jeszcze przed premierą modelu 6T mocno podkreślał, że będzie to wyjątkowe urządzenie w historii firmy. I rzeczywiście – wycięcie w ekranie zminimalizowane do niewielkiego oczka oraz czytnik linii papilarnych w ekranie to całkiem fajne bajery. 

Reklama

Sprzęt ten można nabyć w sklepie OnePlusa, na jego oficjalnej stronie internetowej, a jeśli nam się nie śpieszy, to będziemy mogli kupić go w Polsce, za około dwa tygodnie, 15 listopada. Sklep x-kom przymierza się już do jego sprzedaży.

Jak będą prezentować się dostępne w Polsce opcje pamięciowe? Zgodnie z tym, co w tej chwili znajdujemy na stronach x-kom, będzie można wybierać spośród trzech wersji:

  • 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej za 2599 zł,
  • 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej za 2749 zł,
  • oraz 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej – za 2949 zł.

Oczywiście są to ceny wyższe od tych, które spotykamy w chińskim sklepie OnePlusa. Koszty sprowadzenia sprzętu do kraju oraz narzut x-komu musi coś wynosić. Jednak w porównaniu z cenami OP6, który jeszcze jakiś czas temu był obecny na wirtualnych półkach częstochowskiej firmy, jest nawet lepiej.

Pewnie zbyt szybko to nie nastąpi, ale przy jakiejś interesującej promocji, zakup OnePlusa 6T w Polsce może okazać się porównywalnie opłacalne jak ściąganie go z zagranicy.

https://www.tabletowo.pl/2018/10/30/oneplus-6t-wg-antutu-drugim-najwydajniejszym-smartfonem-z-androidem/

źródło: x-kom dzięki gsmmaniak