Ehh ten OnePlus, ciągle przesuwa premierę OnePlus 6. Ta data podobno jest już jednak ostateczna [AKTUALIZACJA] 20
OnePlus 6 (fot. @OnePlus)

Ehh ten OnePlus, ciągle przesuwa premierę OnePlus 6. Ta data podobno jest już jednak ostateczna [AKTUALIZACJA]

Sugerując się aktywnością OnePlusa w mediach społecznościowych, można było dojść do wniosku, że OnePlus 6 zadebiutuje jeszcze w kwietniu. Tymczasem producent po raz kolejny przesuwa datę premiery tego modelu. Ta jednak ma być już ostateczna.

Co ciekawe, współzałożyciel OnePlusa, Carl Pei, bardzo chętnie wypowiada się na temat niezaprezentowanego wciąż OnePlus 6. Nie przypominam sobie, aby w poprzednich przypadkach również był taki wylewny – raczej przez długi czas udawał, że nie wie, o czym wszyscy mówią, dopiero w odpowiednim (jego zdaniem) czasie z całą załogą sam zaczynał podgrzewać atmosferę wokół nadchodzącej premiery (mnie osobiście wyjątkowo drażniła taka strategia, ale cóż).

Momentami odnoszę wrażenie, że więcej na temat OnePlus 6 wiemy od samego współzałożyciela firmy, a nie z przecieków. Carl Pei oficjalnie bowiem najpierw potwierdził, że smartfon dostanie ekran z wycięciem w górnej części i z tzw. podbródkiem po przeciwnej stronie. Na oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych opublikowano też niejedną grafikę, pokazującą ten sprzęt. Ostatnio z kolei CEO Pete Lau zdradził, że plecki urządzenia pokrywać będzie szkło.

Sugerując się samą temperaturą atmosfery, jaką OnePlusowi udało się wytworzyć wokół OnePlus 6, można by było przypuszczać, że smartfon zadebiutuje nawet jeszcze w kwietniu. Tymczasem producent wciąż nie zapowiedział oficjalnie premiery tego modelu. Właśnie pojawiła się jednak informacja, że urządzenie zostanie pokazane 21 maja 2018 roku. Co ciekawe, podobno pochodzi ona od samego zainteresowanego, lecz nie podano jej oficjalnie.

W tym miejscu warto odnotować, że OnePlus niedawno rozesłał do swoich fanów mejle z informacją, że szuka testerów OnePlus 6. Jeden z Czytelników serwisu GSMArena rzekomo dostał ofertę przetestowania tego sprzętu. A że się zgodził to zrobić, to otrzymał od producenta wszystkie informacje na temat akcji i wśród nich podobno znajdowała się również data premiery tego modelu (wspomniany już 21 maja).

Jeżeli ta historia jest prawdziwa, to OnePlus niedługo oficjalnie powinien to potwierdzić. A jeśli Wy też chcielibyście przedpremierowo przetestować OnePlus 6, możecie zgłosić się w >tym miejscu<.

[AKTUALIZACJA]

Zaproszenia, które zaczęły być rozsyłane kilka godzin po publikacji tego artykułu nie pozostawiają wątpliwości co do daty premiery OnePlusa 6. Odbędzie się ona w Londynie, 16 maja.

Ehh ten OnePlus, ciągle przesuwa premierę OnePlus 6. Ta data podobno jest już jednak ostateczna [AKTUALIZACJA] 21

OnePlus podał dokładną datę premiery OP6
Smartfon zadebiutuje 16 maja w Londynie

Źródło: GSMArena